Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

WD® PŘINÁŠÍ UŽIVATELŮM POČÍTAČŮ MAC® PRVNÍ PŘENOSNÝ DISK…

WD® PŘINÁŠÍ UŽIVATELŮM POČÍTAČŮ MAC® PRVNÍ PŘENOSNÝ DISK S KAPACITOU 2 TB PRO VEŠKERÝ DIGITÁLNÍ OBSAH

Nový externí disk My Passport® Studio™ zachovává klasický celokovový design, má duální port FireWire 800 a poskytuje řešení „vše v jednom“ pro zálohování, ukládání, ochranu a přenášení digitálních dat.

IRVINE, Calif. – 3. dubna, 2012 – Společnost Western Digital® (NYSE: WDC) dnes uvedla na trh první přenosný disk s kapacitou 2 TB určený pro uživatele počítačů Mac® . Externí disk My Passport® Studio™ určuje nový standard v kapacitě přenosných externích disků a poskytuje ve spolupráci s nástrojem Apple® Time Machine® rychlé, snadné a automatické zálohování. Dále umožňuje uživatelům počítačů Mac mít jeden disk pro ochranu i transport doslova celého digitálního obsahu, a to kdekoli se octnou. Nový přenosný disk My Passport Studio zachovává elegantní styl kovového pouzdra, které poskytuje další ochranu pevného disku, a vhodně doplňuje počítače MacBook® Pro či MacBook® Air®. Vedle užitné hodnoty poskytuje i hodnotu estetickou, kterou uživatelé počítačů Mac očekávají, a zvyšuje ukládací kapacitu na 2 TB, což je dostatek místa pro přibližně 400 000 fotografií, 240 hodin videa či 500 000 hudebních skladeb1.

Vedle rozhraní USB 2.0 nabízí My Passport Studio dva vysocevýkonné porty FireWire® 800, což činí z disku ideální úložiště pro aktivní kreativní profesionály v pohybu a na cestách, tedy pro fotografy, filmaře, grafiky a všechny ostatní, kteří potřebují rychlost, kapacitu a flexibilitu při přístupu ke svému digitálnímu obsahu kdykoli a kdekoli. Dva porty FireWire poskytují neskutečně rychlé nahrávání a přenosovou rychlost a současně umožňují uživatelům řetězově propojit další disky či jiná periferní zařízení jako třeba HD kamery. My Passport Studio také přináší hardwarové šifrování a softwarovou ochranu heslem. Celokovové pouzdro poskytuje na dotek robustní pocit a zajišťuje ochranu před povrchovým poškozením.

“My Passport Studio je perfektním doplňkem počítačů MacBook Pro a společníkem všech kreativců na cestách,” komentuje Jody Bradshaw, hlavní ředitel a generální manažer WD pro skupinu spotřebních produktů. “Všichni, kteří vytvářejí objemné složky dat, jako jsou fotografové či kameramani, ti všichni budou mít nyní možnost svá data přenášet a mít je u sebe kamkoliv zamíří, a zároveň mohou vytvářet zálohu všeho, co vytvoří, bez obav, že jim dojde ukládací kapacita. “

Cena a dostupnost
Přenosný pevný disk WD My Passport Studio 2 TB je k dostání u vybraných prodejců a distributorů. Doporučená koncová cena je 5899,- Kč. Další informace o produktu naleznete na http://www.wdc.com/cz/products/products.aspx?id=420.

O společnosti WD
Společnost WD, jeden z průkopníků v odvětví ukládání dat a jedna z vedoucích firem na trhu, poskytuje produkty a služby pro lidi a organizace, kteří ukládají, zpracovávají a využívají digitální informace. Společnost navrhuje a vyrábí spolehlivé, vysocevýkonné pevné disky a disky SSD, které uchovávají data uživatelů přístupná a bezpečná před ztrátou. Její pokročilé technologie jsou konfigurovány do aplikací pro zákaznickou a podnikovou výpočetní techniku, vestavěné systémy a spotřební elektroniku, stejně tak jako její spotřebitelské produkty pro ukládání dat a domácí zábavu.

Společnost WD byla založena v roce 1970. Produkty společnosti pro ukládání dat jsou distribuovány předním OEM partnerům, systémovým integrátorům, vybraným velkoobchodníkům a prodejcům pod označením a obchodními názvy Western Digital®, WD® and HGST™ . Navštivte investorskou sekci na webových stránkách společnosti (www.westerndigital.com) pro přístup k rozsáhlým finančním a investorským informacím.
1 Příklady počtu fotografií, skladeb, videa a dalších dokumentů, které mohou být uloženy na externím disku, jsou pouze ilustrační. Konečné výsledky se mohou lišit v závislosti na velikosti a formátu, nastavení, použitém softwaru a na dalších faktorech.

 

Written by:

Published on: 6.4.2012

Filled Under: tiskové zprávy