Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Xmpie na veletrhu drupa 2012: průlomová řešení pro řízení individualizované komunikace

XMPie předvede novinky, které umožňují poskytovatelům služeb a marketérům vytvářet efektivnější a zábavnější kampaně

Praha, 3. dubna 2012 – XMPie ®, společnosti Xerox, bude prezentovat své nejnovější softwarové produkty na veletrhu drupa 2012. Novinky pomohou poskytovatelům služeb a brand manažerům účinně zapojit současné i potenciální zákazníky prostřednictvím relevantní individualizované komunikace. Stánek XMPie se bude nacházet v blízkosti stánku Xerox v hale 08B a představí novinky v řízení individualizované komunikace (ICM), personalizovaných videí, technologií Web-to-print a marketingu na vyžádání, společně s předními řešeními pro variabilní tisk dat, individualizovaná digitální média a integrované vícekanálové komunikace typu 1:1.

„I přes současnou explozi informací a nových komunikačních kanálů v dnešním rychlém digitálním prostředí je stále možné a účelné komunikovat ke každému jednotlivému zákazníkovi a navazovat a rozvíjet s ním trvalé osobní obchodní vztahy, a to prostřednictvím relevantní vícekanálové komunikace,“ říká Judy Berlin, marketingový manažer XMPie, společnosti Xerox. „Náš stánek na veletrhu drupa bude představovat právě tuto vizi. Našim návštěvníkům proto rádi ukážeme, jak mohou překonat dnešní marketingové problémy díky našim řešením.“

Odborníci XMPie předvedou na stánku široké možnosti software XMPie od řady produktů uDirect ® pro stolní tisk variabilních dat až po rodinu serverových řešení PersonalEffect ® pro personalizovaný tisk, digitální média a integrovanou Cross-mediální komunikaci . Inovativní zákazníci a partneři XMPie se také přímo na místě podělí o své zkušenosti a osvědčené postupy.

Další prezentované novinky:
uStore ® 6.0 pro portály Web-to-print a marketingové portály, nyní s novými možnostmi pro zpracování dokumentů vložených návštěvníky portálu, vylepšenou kontrolou brandingu, možnostmi reportingu a dalšími zlepšeními,
revoluční nová řešení XMPie v oblasti ICM pro plánování, tvorbu, vyhodnocení a měření multikanálových marketingových kampaní,
uDirect Video pro personalizaci videa založenou na Adobe ® After Effects ®.

Součástí stánku bude i XMPie 1:1 Cinema Theatre, kde budou moci návštěvníci spatřit dynamické video prezentace ke každé z těchto klíčových inovací. Mohou tak sami poznat, jak jim řešení XMPie může pomoci dosáhnout nové úrovně v integraci, spolupráci, efektivitě nákladů a kvalitě obchodních vztahů.

Nejnovější informace z veletrhu drupa bude možné získat přes sociální sítě. Sledujte @XMPie na Twitteru a nebo použijte hashtagů #xeroxdrupa a #drupa . Veletrh drupa se koná v termínu 3. – 16. května 2012 v německém Düsseldorfu.

Xerox je přední světová společnost působící v oblasti řízení obchodních procesů a správy dokumentů s ročním obratem 22,5 miliardy USD. Široké portfolio technologií a služeb nabízí zákazníkům takovou míru podpory, díky které se mohou plně věnovat svému podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové nástroje správy dokumentů a technologie pro produkční tisk, dále pak služby, software a originální spotřební materiál pro marketingovou a obchodní komunikaci i běžný kancelářský tisk. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory procesů v oblasti financí a služeb nebo řízení vztahů se zákazníky, a to jak pro komerční firmy, tak i pro státní správu. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa. Více informací o společnosti Xerox naleznete na www.xerox.cz.

Written by:

Published on: 6.4.2012

Filled Under: tiskové zprávy