Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Xerox bojuje proti neoriginálnímu spotřebnímu materiálu.

Xerox bojuje proti neoriginálnímu spotřebnímu materiálu. Nabízí jednoduchý způsob kontroly pravosti

Praha, 17. května 2013 – Společnost Xerox pokročila v ochraně investic svých zákazníků a v boji proti padělaným produktům z oblasti polygrafického spotřebního materiálu a náhradních dílů. Jedním z hlavních kroků je i představení nového programu pro odhalení padělků.

Provedené kontroly v minulých měsících odhalily víc jak 55 000 krabic obsahujících padělaný materiál pro různé typy produktů značky Xerox. Padělky byly určeny k distribuci v USA, Německu, Nizozemí, Turecku, Rusku, Brazílii a Jižní Americe.  Odhadovaná cena celosvětový padělků na trhu je více jak 3 miliardy USD ročně. Xerox, jako člen organizace The Imaging Supplies Coalition, spolupracuje s výrobci originálních dílů Original Equipment Manufacturer (OEM) a snaží se potlačit ilegální aktivity v polygrafickém odvětví.

Cesta, jak se vyhnout padělaným produktům

„Zákazníci by měli hlavně kontrolovat bezpečnostní etikety na prodávaných produktech a baleních. Produkty Xerox dnes disponují holografickými etiketami s unikátními sériovými čísly a čárovými kódy. V případě zjištění padělané etikety nebo poškození etikety by měl zákazník kontaktovat společnost Xerox a uvést zdroje nákupu,“ komentuje tento krok Šárka Sakařová, produktová manažerka Xerox ČR.

Je to jeden z kroků podporující nákup originálních dílů a spotřebního materiálu, který vede také k úsporám na straně zákazníka.

 

 

Written by:

Published on: 9.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy