Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Apple Watch budou k dispozici v dubnu letošního roku

Po všech tajemstvích okolo Apple Watch jsme opět konečně o kousek blíže k jejich představení. CEO Tim Cook dnes při zveřejňování finančních výsledků potvrdil, že Apple Watch budou k dostání během dubna letošního roku. (Většina z nás doufala už v březen).

„The creativity and software innovation going on around Apple Watch is incredibly exciting“ (Kreativita a softwarové inovace okolo Apple Watch jsou neskutečně zajímavé/vzrušující,…)

„We can’t wait for our customers to experience them when Apple Watch becomes available.“ (Nemůžu se dočkat za naše zákazníky, až je všechny poznají v momentě, kdy budou Apple Watch k dostání.)

Jistě, stále nemáme v ruce žádné přesné datum, kdy budou hodinky představeny. Není potřeba se nad tím však nějak vzrušovat. Apple jen zřídka řekne o svých nových produktech vše a už v současnosti vidíme velkou změnu oproti minulosti. Kdy společnost potají vyvíjela zařízení a pak jej s velkou pompou představila nic netušícímu davu. Víme, že je můžeme čekat v dubnu, osobně bych tipoval až ke konci, takže si počkejme.

Tim Cook také poznamenal, že vše okolo Apple Watch jde podle plánu. (Jako by snad chtěl naznačit, že distribuce v dubnu byla celou dobu jedním velkým plánem…)

Poprvé byly Jablečné hodinky představeny ve své preview verzi v září minulého roku, kde společnost řekla, že se připravuje na jejich vypuštění do světa v prvním kvartále roku 2015. A to pak před koncem března. Jak vidíme, tohle úplně nevyšlo. Snad to bylo díky práci na lepší baterce. Podle spekulací by totiž měla být výdrž katastrofální a to zhruba jen 3 hodiny při používání a 18 hodin v pohotovostním režimu.

Za celou redakci se těšíme, až si budeme moci vyzkoušet Apple Watch na vlastní kůži.

0910_apple-iwatch_2000x1125-1940x1091

Written by:

Published on: 28.1.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky