Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Google Fit – měřte svou aktivitu i bez náramků

Zatímco chytré náramky zažívají boom i přestože jich většina není schopna měřit více než kroky, Google je vám schopen stejné informace podat díky aplikaci Fit pouze za pomoci vašeho smartphonu. O co víc, nabízí podrobnou historii, dostupnost dat přes internetové rozhraní, nebo API pro vývojáře.

Aplikaci Google FIT používám ve svém Androidím telefonu už 2 měsíce a nemůžu si ji vynachválit, měření je dostatečně přesné aby běžnému uživateli poskytlo z dlouhodobého hlediska jakýsi náhled na data. Aplikace sama rozpozná, jestli jdete, běžíte nebo jedete na kole. K těmto aktivitám si můžete i nastavovat tzv. „góly“, neboli cíle, jichž byste rádi v daný den dosáhli.

Odpověď firmy z Mountain View na Apple Health je dostupná pro telefony s Androidem v obchodu Play.Samozřejmě je i pěkným doplňkem k Android Wear zařízením, přesněji hodinkám a chytrým náramkům.  Minimální požadavky jsou Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) nebo novější.

Tak instalujte a běžte se hýbat! :-))

 

google-fit

Written by:

Published on: 9.5.2015

Filled Under: Hlavní strana, mobil, vychytávky

, , ,