Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

UPC na prázdniny opět zrychluje internet všem svým zákazníkům

Jste-li zákazníkem UPC, zajásejte radostí! Stejně jako minulý rok, i letos si pro své zákazníky tento poskytovatel internetového připojení přichystal letní akci, která spočívá v zrychlení přípojky. UPC tak zrychlí na dva měsíce některé přípojky až na krásných 240 Mbit/s.

Akce platí pro všechny zákazníky UPC, kteří mají platnou smlouvu a nejnovější modem. Zákazníci, kteří doposud využívají rychlostí do 60 Mbit/s (odpovídá tarifu Internet 40+ a Fiber Power 40) budou mít rychlost navýšenou na 120 Mbit/s. Ti, kteří už nyní surfují rychlostí 120 Mbit/s budou mít příležitost na dva měsíce využívat rychlosti 240 Mbit/s. K tomu, aby jste surfovali rychleji vám stačí jen kdykoliv během prázdnin restartovat modem. Akce začíná 1. července a končí posledním dnem prázdnin, tedy 31.8. 2015. Ke zpomalení na původní rychlost dojde automaticky.

Tato akce se opakuje již druhým rokem, během její premiéry vzrostla průměrná rychlost stahování o 72%, tedy z 22 Mbit/s na 38 Mbit/s. Největší nárůst pak společnost UPC zaznamenala u uploadu, a to o celých 143% – z průměrné rychlosti 3,7 Mbit/s na 9 Mbit/s. Nutno podotknout, že není čemu se divit, UPC používá celkem nesmyslné konfigurace svých tarifů. Můžete stahovat sice rychlostí až 40 Mbit/s, uploadovat však budete moct pouze rychlostí 4 Mbit/s (v případě vyšších konfigurací to je 120/12 a 240/20. Což je v době, kdy se žije „v cloudu“ celkem nesmyslné.

UPC si letos celkem věří a očekává lepší čísla:  „Průměrná rychlost mezi zákazníky UPC bude do konce roku minimálně 70 Mbit/s. Stahování, surfování nebo hraní nejnovějších her na několika zařízeních současně při takové rychlosti není žádný problém,“ vysvětluje výhody rychlého internetu Jan Kohout, marketingový ředitel UPC.

modem2

„Chceme, aby si megarychlý internet užilo co nejvíce našich klientů. Díky masivní výměně starých modemů ED 2.0 za moderní ED 3.0, kterou jsme provedli během posledního roku u 120 000 našich zákazníků, bude rychlejší internet na prázdniny dostupný pro 97 procent našich zákazníků. Posledních několik tisíc zákazníků, kteří ještě používají ED 2.0 modemy, si je od nás mohou nechat bezplatně vyměnit,“ doplňuje Jan Kohout z UPC.

Written by:

Published on: 29.6.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky

,