Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Jak sloučit stránky na Facebooku

Přejmenovali jste před nedávnem svou firmu a teď řešíte dilema, jak sloučit dvě nezávislé Facebook stránky? Budete si k tomu potřebovat jen usmířit „modré (F)Boha“, aby odsouhlasil, že starý název stránky se dostatečně podobá tomu novému.

Sloučení jsem vyzkoušel hned ve třech případech, z toho dva byly neúspěšné, třetí ale s trochou vynalézavosti nakonec prošel. Nejednalo se o žádný test, ale o opravdu seriózní využití funkce v ostrém provozu.

Jak tedy na to

Sloučí se všechna To se mi líbí a oznámení polohy, ale příspěvky, fotky, recenze a hodnocení budou ze stránky odstraněny. Stránka, kterou chcete zachovat, zůstane beze změny, budou pouze přidána označení stránky jako To se mi líbí a oznámení polohy převedená z druhé stránky. Stránka, kterou nechcete zachovat, bude z Facebooku odebrána a její sloučení není možné vrátit zpět.

Pokud možnost sloučení stránek nevidíte, znamená to, že se vaše stránky nedají sloučit. Pokud se zobrazí možnost požádat o sloučení stránek, bude vaše žádost posouzena Facebookem.

facebook-merge-names-problem

Nejdou vám stránky sloučit, protože nemají dostatečně podobný název?

Jak vidíte, nejednalo se o nic složitého. Lajky vám naskáčou během následujících pár minut až hodin, v závislosti na velikosti vašich slučovaných Facebook stránek.

Written by:

Published on: 30.8.2015

Filled Under: návody, sociální sítě