Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo přináší pomocníky pro nový školní rok

Tablety od společnosti Lenovo jsou vyvíjené s velkým důrazem na praktičnost a přenositelnost. Tyto vlastnosti ocení nejen studenti ve škole a na cestách, ale také ve svém volném čase. Lenovo proto s příchodem nového školního roku představuje nové modely oblíbených tabletů Lenovo TAB 2 A8-50 a A10-70 stvořených pro zábavu i maximální výkon nejen ve školních lavicích.

Lenovo TAB 2 A10-70_1

Lenovo TAB 2 A8-50: zábava na cestu do školy

Lenovo TAB 2 A8-50 je výkonný tablet, který se bez problémů přizpůsobí stylu svého uživatele. Srdcem tohoto tabletu v bílém, modrém nebo černém barevném provedení je výkonný čtyřjádrový procesor, který v kombinaci s operačním systémem Android a 1 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro plynulý chod tabletu i v případě, že uživatel potřebuje spustit více aplikací najednou. Díky paměti o velikosti 8 nebo 16 GB si uživatelé také nemusí dělat starosti s ukládáním dat.

Lenovo TAB 2 A10-70_2

Tablet dále přichází s 8palcovým HD IPS displejem, který nabídne široké pozorovací úhly a mimořádně jasný obraz s realistickými barvami. Dvojice předních reproduktorů s technologií Dolby ATMOS přináší uživatelům mimořádný zážitek z kvalitní hudby a zvuku. Toto vybavení spolu s dvojicí kamer a podpoře Wi-Fi nebo volitelně vysokorychlostního připojení LTE (4G) určuje Lenovo TAB 2 A8-50 jako ideálního společníka pro hraní her, sledování videí, poslouchání hudby a další zábavu pro volný čas.

Lenovo TAB 2 A100-70: vhodný na přednášky i pro volný čas

Tablet Lenovo TAB 2 A10-70 přináší se svým 10,1palcovým vícedotykovým Full HD displejem mnohem jasnější obraz s realističtějšími barvami než jeho předchůdce. Zároveň díky technologii IPS poskytne široké pozorovací úhly, což ocení uživatelé při sledování multimediálního obsahu ve skupině přátel. Dostatečný výkon dodává tomuto tabletu v černé nebo bílé barvě čtyřjádrový procesor, který eliminuje jakékoliv prodlevy při hraní her, sledování videí nebo multitaskingu více aplikací zároveň. Dostatek místa pro uložení oblíbených písniček a fotografií zajistí až 32 GB paměti.

Lenovo TAB 2 A8-50_2

Ve volných chvílích ocení uživatelé také mimořádně věrné podání zvuku při přehrávání filmů a her. Lenovo TAB 2 A10-70 jako první tablet disponuje Soundbarem – trojicí reproduktorů, které využívají technologii Dolby ATMOS pro ještě větší zážitek z poslechu hudby a sledování filmů. Na přednášky a psaní poznámek se pak bude hodit volitelná Bluetooth klávesnice, která funguje také jako ochranné pouzdro tabletu.

Díky rozšířené kapacitě baterie až na 7000mAh zvládne Lenovo TAB 2 A10-70 hravě až deset hodin nepřetržitého provozu se zapnutým Wi-Fi, což je ideální kombinace nejen na dlouhý den ve škole, ale také na cesty. Kromě Dual Band Wi-Fi, které oproti předchozí generaci tabletu podporuje jak 2,4 GHz tak 5GHz připojení, přináší tento tablet nově také volitelnou podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G). Tato kombinace umožní uživatelům být prakticky kdekoliv online a sdílet tak například fotografie a videa ze zadního 8Mpx nebo předního 5Mpx fotoaparátu se svojí rodinou a přáteli.

Cena a dostupnost

Tablet Lenovo TAB A8-50 je dostupný za cenu od 3 999 Kč včetně DPH. Lenovo TAB A10-70 je možné koupit za cenu začínající na 6 499 Kč včetně DPH.

Lenovo TAB 2 A8-50_1

Written by:

Published on: 19.8.2015

Filled Under: tiskové zprávy