Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Luxusní hliníkový kryt pro Sony Xperia Z3

Dlouho jsem přemýšlel, zda mám vůbec na svou designově krásnou Xperii Z3 „navlíkat“ nějaký nevzhledný obal. Skleněná záda telefonu mě přesvědčila o tom, že je obal bohužel potřeba. Začala fáze vybírání a prohlížení obrovského množství obalů. Kritéria byla jednoduchá, musí to být obal nejlépe hliníkový a takový, který by telefon nesesadil do skupiny naprosto nudných smartphonů a zároveň jej dostatečně ochránil.

IMG_0881

Přece jenom se jeden kandidát splňující zadaná kritéria našel. Jedná se o model od těžko identifikovatelné značky „..motomo“, který mě svým designem a řešením naprosto zaujal. Hliníkový kryt báječně oživí Xperii a díky svému luxusnímu vzhledu se dokonce podobá Apple iPhone. Motomo kombinuje skvělý design, dobrou ochranu zadní i boční části telefonu proti poškrábání a je vyroben přesně tak, aby na míru padl. Krytky konektorů jsou odkryté, lze tedy přístroj nabíjet a připojovat příslušenství přímo, není třeba telefon vytahovat. Ti, kteří nemáte zrovna nádhernou Xperii Z3 nezoufejte, „..motomo“ nabízí obaly i na jiné modely, například (Samsung včetně nové Galaxy S6, LG, Apple..)

IMG_0882

Written by:

Published on: 31.8.2015

Filled Under: Hlavní strana, mobil