Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Streamování hudby přes Bluetooth do jakéhokoli audio systému – TP-LINK HA100

Asi každý doma máme reproduktory s jedním malým problémem – kabelem. U stolního počítače je nám tento aspekt docela jedno, nepříjemným se však stává zejména při připojování přenosných zařízení. Nastavme si modelovou situaci. Přijdete domů, vytáhnete mobil z kapsy, připojíte ho k reproduktorům a zapnete spotify. Jenže co se nestane, chcete si sednout a projíždět statusy na Facebooku. Kabel je samozřejmě krátký, nebo nedejbože jsou reproduktory přes celý pokoj… Co s tím?

Společnost TP-LINK představila bezdrátový přijímač hudby HA100 určený pro přenos zvuku ze zařízení vybavených rozhraním Bluetooth nebo NFC. Tedy z mobilních telefonů, notebooků, tabletů, nebo čehokoliv jiného vybaveného zmíněnými technologiemi.

20490221910_f35bf9e0c1_o

Kompatibilita

HA100 umožňuje rozšířit libovolný audio systém nebo přenosný reproduktor vybavený vstupním konektorem Jack 3,5 mm (nebo párem RCA (cinch) o možnost bezdrátového přenosu zvuku pomocí rozhraní Bluetooth. Jeho nespornou výhodnou je i možnost ovládat přehrávání na dálku přímo ze zdrojového zařízení, a to až na vzdálenost 20 metrů.

Kompatibilní je se všemi zdrojovými zařízeními, které podporují Bluetooth profil A2DP pro bezdrátový přenos stereo zvuku. Párování je velmi jednoduché také u přístrojů vybavených funkcí NFC, kdy stačí obě zařízení k sobě přiložit či těsně přiblížit.

Cena a dostupnost

Za kolik a kde si tuhle fajn krabičku pořídíte? TP-LINK HA100 je již k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti TP-LINK, doporučená koncová cena činí 629 Kč včetně DPH.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátové streamování hudby z chytrých telefonů a tabletů do jakéhokoli audio systému
  • Dosah až 20 metrů
  • Připojení přes Bluetooth 4.1 profilem A2DP nebo pomocí NFC
  • Standardní stereo konektor jack 3,5 mm nebo RCA (Cinch)
  • Paměť pro opakované automatické párování až s 8 zařízeními
  • Napájení pomocí standardního USB konektoru

Technické specifikace:

HARDWAROVÉ VLASTNOSTI
Napájení USB 5V / 1A
Rozměry (š x h x v) 66,5 x 60,5 x18,5 mm
BEZDRÁTOVÉ FUNKCE
Dosah Bluetooth 20 metrů
Verze Bluetooth 4.1
OSTATNÍ
Obsah balení hudební přijímač Bluetooth, napájecí zdroj, audio kabel s konektory jack 3,5 mm, audio kabel jack 3,5 mm/RCA, známka NFC, stručná instalační příručka
Rozměr balení 135 x 95 x 70 mm

Written by:

Published on: 23.8.2015

Filled Under: novinky