Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Canon spouští promo akci na zrcadlovky EOS 7D MKII a EOS 5D MKIII

Společnost Canon dnešním dnem spouští pro své zákazníky v České republice a na Slovensku promoční akci na zrcadlovky EOS 7D MKII a EOS 5D MKIII. Zákazníci mohou vrátit na prodejnu svůj starý fotoaparát a při koupi nového tak uplatnit slevu až 8 000 Kč. Akce potrvá do konce letošního roku, tj. do 31. 12. 2015 včetně.

canon-vymena

Přehled vybraných fotoaparátů a slev v rámci promo akce:

Produkt

CZK

EUR

EOS 7D MKII

4 000 Kč

€ 150

EOS 5D MKIII

8 000 Kč

€ 300

Akce pro vrácení se vztahuje na jakékoliv digitální fotoaparáty a zrcadlovky všech značek. Fotoaparát je možné vrátit na prodejnách u vybraných partnerů nebo jej zaslat adresu Creative Dreams s.r.o., Thámova 16, Praha 8. Od prodejce následně zákazníci dostanou kartičku s registračním kódem, který uplatní při registraci nového produktu na www.canon.cz/vymena.

Po ověření údajů bude platba provedena nejpozději do 28 dnů od obdržení úplného a platného nároku. Poslední den pro registraci produktů do promo akce je 17. 1. 2016. Bližší informace jsou k dispozici na www.canon.cz/vymena.

Written by:

Published on: 2.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy