Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Dajto se vrátilo do Slovenského DVB-T

Diváci na Slovensku a v příhraničí se můžou radovat a ladit své set-top-boxy. Tematický kanál Dajto, který provozuje společnost Markíza Slovakia, byl dnes po pauze vrácen do nabídky slovenské pozemní digitální televize (DVB-T). Program se v průběhu dnešního dne objevil v prvním multiplexu (MUX 1 SK), ve kterém jsou vysílány také programy Senzi, Wau, TV Lux, TV Osem a Infokanál.

Kanál Dajto byl z neznámých důvodů vyřazen z bezplatné nabídky slovenského DVB-T dne 30. dubna 2015. Stanice tak zůstala dostupná pouze u satelitních, kabelových a ITTV operátorů. U vybraných i ve vysokém – HD rozlišení.

„Jelikož jsme vysílání televize Dajto obohatili o řadu atraktivních sportovních přenosů a filmů, chceme co největšímu počtu diváků umožnit jejich sledování“, řekl Matthias Settele, generální ředitel skupiny Markíza. Diváci kanálu Dajto mohou krom filmů a seriálů sledovat již druhý týden přenosy prestižní španělské La Ligy. Markíza Group plánuje vysílat jeden zápas z každého kola. Dajto je zatím jedinou televizí, která na území České a Slovenské republiky přenosy La Ligy vysílá. Fotbalovou nabídku doplní i zápasy slovenské Fortuna ligy (od 12. září) a kvalifikační zápasy reprezentace Slovenska do 21 let (od 6. září).

Written by:

Published on: 1.9.2015

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , ,