Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Inspirujte se podzimními novinkami společnosti Lenovo

Inspirujte se podzimními novinkami společnosti Lenovo

Lenovo přináší nové portfolio stolních počítačů IdeaCentre a notebooky a tablety IdeaPad

  • Lenovo přináší výkonné počítače s novým designem, 3D kamerami Intel RealSense a operačním systémem Microsoft Windows 10
  • Nový tablet 2v1 IdeaPad MIIX 700, určený pro fanoušky stylového designu, se na první pohled odlišuje díky unikátnímu stojánku, který je k tělu tabletu připevněn dvěma kovovými panty
  • Nový počítač IdeaCentre AIO 700 zpříjemní svátky všem milovníkům hudby a filmů díky CPU výkonu, rozlišení a velikosti paměti, které jsou až dvakrát větší, než měl jeho předchůdce před třemi lety
  • Nové notebooky IdeaPad 300 a 500 jsou tenčí a lehčí než před třemi lety a jsou doplněny ještě tenčími a lehčími modely IdeaPad 100S, 300S a 500S pro ty, kteří jsou neustále na cestách

Společnost Lenovo představila na veletrhu IFA v Berlíně sedm nových modelů stolních počítačů, notebooků a tabletů z řad IdeaCentre a IdeaPad. Uživatelé tak mají tuto sezónu mnoho důvodů, proč si pořídit nějakou novinku do své technologické sbírky. K nejžhavějším novinkám patří tablet 2v1 IdeaPad MIIX 700, stolní počítač IdeaCentre AIO 700 a pět modelů notebooků – IdeaPad 300 a 500 a jejich tenčí a lehčí bratranci IdeaPad 100S, 300S a 500S.

Lenovo_Ideapad 300

IdeaCentre AIO 700 přináší až dvakrát větší výkon, rozlišení displeje a velikost paměti než jeho předešlá generace. Představuje tak ideální zařízení pro hraní her a sledování videí. Kromě vysokého výkonu nabízí nová zařízení Lenovo také větší mobilitu a nejnovější intuitivní technologie, jako je operační systém Microsoft Windows 10 či 3D kamera Intel RealSense. Touto kamerou jsou volitelně vybavena všechna zařízení z trojice IdeaPad MIIX 700, IdeaCentre AIO 700 a IdeaPad 500. Uživatelé tak mají zcela nové možnosti pro hraní her ve 3D, video chat, nebo skenování a tisk pomocí gest.

To nejlepší z pozimní sezóny

Užijte si dlouhé večery s novým IdeaPad MIIX 700

S novým přírůstkem do rodiny tabletů, 12palcovým IdeaPad MIIX 700 s klávesnicí skrytou v obalu zařízení, se v davu rozhodně neztratíte. Tento tablet, který je díky svému designu snadno rozpoznatelný, pohání až 6. generace procesorů Intel Core m7. Jedinečný stojánek připevněný k zadní straně tabletu pomocí dvojice elegantních kovových pantů otevírá zcela nové možnosti, jak s tabletem pracovat, a to díky snadné přeměně pozic z laptopu na tablet. MIIX 700 se díky tomu vyznačuje designem vhodným pro všechny, kteří oceňují styl.

Lenovo_Ideapad_MIIX_700_2

Zábavnější domov s novým IdeaCentre AIO 700

Nový stolní počítač IdeaCentre AIO 700 pohání až 6. generace nejnovějších procesorů Intel Core i7, které doplňují také JBL reproduktory pro lepší zvuk a volitelná diskrétní grafika. Tento All-in-One počítač má až dvakrát větší výkon CPU, rozlišení displeje a kapacitu paměti než jeho předchozí generace, což se promítá také do zvýšeného prožitku ze sledování filmů či poslechu hudby. Odnímatelný zadní panel umožňuje všem uživatelům AIO 700 kdykoliv upgradovat, rozšiřovat, či zkrátka jen udržovat své zařízení v kondici. Tento model počítače typu „vše v jednom“ je možné pořídit s obrazovkou o velikosti od 21,5 palce až po 27 palců, navíc s volitelným vícedotykovým ovládáním. Tento model je rovněž možné zakoupit s 3D kamerou Intel RealSense, která je ideální pro všechny, kteří chtějí hrát hry, vytvářet obsah, či komunikovat s ostatními v 3D.

Lenovo Ideacentre AIO 700_24palcovy

Hlídáte si štíhlou linii? Tenčí a lehčí notebooky IdeaPad jsou v tom s vámi

Jsou až o 33 % tenčí než před třemi lety. Notebooky IdeaPad 300 a 500 díky tomu posouvají svou přenositelnost o stupeň výš. S váhou 2,1 kg u 14palcového modelu a 2,3 kg u 15palcového jsou tyto notebooky mimořádně mobilní a kompaktní. Zároveň jsou vybaveny grafickou kartou až NVIDIA GeForce 920 nebo AMD Radeon R7 M360, úložištěm o velikosti až 1 TB a zvukovou technologií Dolby Advanced Audio. Blesková rychlost WiFi připojení u notebooku IdeaPad 300 také poskytne mnohem větší komfort při sledování videa či hraní her, než jak je tomu u běžných notebooků. Lenovo IdeaPad 500 je poháněn až 6. generací procesorů Intel Core i7 a přichází s volitelným vybavením v podobě reproduktorů JBL a 3D kamery Intel RealSense.

Pro ty, kteří chtějí ještě tenčí a lehčí notebook, Lenovo přináší nové modely IdeaPad 100S, 300S a 500S. Jsou nejen tenčí, ale také mnohem lehčí než jejich cenově srovnatelní předchůdci. Model 500S je o 20 % lehčí než před třemi lety a model IdeaPad 100S je ve 14palcovém provedení lehčí dokonce o 35 %. Všechna tři zařízení překvapí svou příznivou cenou a jsou ideálními parťáky na cesty pro všechny, kteří ocení jejich přenositelnost.

Cena a dostupnost

Notebooky IdeaPad 300 a 500 budou dostupné od října za cenu začínající na 10 999 Kč, respektive 19 999 Kč včetně DPH.

Tablet 2v1 Lenovo IdeaPad MIIX 700, All-in-One počítač IdeaCentre AIO a modely IdeaPad 100S, 300S a 500S budou na českém trhu dostupné od prosince. Jejich ceny zatím nebyly stanoveny.

Lenovo_Ideapad_MIIX_700_1

Written by:

Published on: 10.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy