Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink (zase) zvyšuje servisní poplatek

Satelitní operátor Skylink dnes oznámil zvýšení servisního poplatku. Ten vzroste u některých plateb až o 30%. Nový ceník začne platit od 1.4.2016.

Zákazníci mohou Servisní poplatek i nadále hradit některým z následujících způsobů – pravidelnou měsíční platbou prostřednictvím SIPO nebo Inkasa z účtu, jednorázovou platbou na 12 měsíců, jednorázovou platbou na 24 měsíců anebo zasláním SMS zprávy. Servisní poplatek nemusí hradit předplatitelé placených balíčků Skylink – je zahrnut v jejich ceně.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Při pravidelné měsíční platbě přes SIPO nebo Inkaso z účtu se cena zvýší z 55,-Kč na 70,-Kč v České republice (tj. zdražení o 27%). Na Slovensku pak ze 2 € na 2,60 € (tj. zdražení o 30%).

Menší zdražení čeká na diváky, kteří provádějí jednorázovou roční či dvouroční platbu servisního poplatku. Platba na 12 měsíců se zvýší z 935 Kč na 1070,-Kč (tj. zdražení o 14%) v Česku, a z 34 eur na 39,70 eur (tj. zdražení o 17%) na Slovensku. Podobně se zvýší i platba na 2 roky. Při zvolení jednorázové platby vyjde jeden měsíc na 89,1 Kč, příp. 3,3 €.

Jednorázová platba zasláním SMS byla zvýšena o 100%. Dříve za 25 Kč zákazník získal přístup k balíčku Digital na 10 dnů, nyní je to pouhých 5 dnů.

Dekódovacích karet, na kterých je Servisní poplatek nebo některý z programových balíčků Skylink uhrazen na období delší, než do 1. 4. 2016, se bude nová výše Servisního poplatku týkat až od prvního dne následujícího po již předplaceném období.

Pro dekódovací karty, na kterých je Servisní poplatek hrazen prostřednictvím pravidelné platby SIPO nebo Inkaso z účtu se Servisní poplatek splatný v měsíci březnu vztahuje již na služby satelitní televize Skylink v měsíci dubnu.

Datum splatnosti Servisního poplatku pro každou dekódovací kartu Skylink si lze ověřit na www.skylink.cz (Ověření služeb na kartě).

Zákazníci, kteří se změnou ceníku nesouhlasí, mají právo postupovat v souladu s čl. 8.4. Všeobecných obchodních podmínek Skylink a bez jakýchkoliv sankcí smlouvu písemně vypovědět.

Připomeňme, že Skylink loni na jaře rovněž zvyšoval servisní poplatek. Tehdy se zvýšení vyšplhalo k necelým 90%.

Written by:

Published on: 23.2.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , ,