Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo představuje ultra tenký počítač ThinkCentre X1 All-in-One

All-in-One. Tento model uživatele zaujme nejen svým atraktivním designem, ale také vysokým výkonem, díky kterému se snadno stane centrálním bodem každé kanceláře. Stejně jako notebooky ThinkPad prošel i tento počítač náročnými testy Mil-Spec, takže je i přes svůj neuvěřitelně tenký profil velmi odolný. Uživatelé zároveň ocení antireflexní Full HD IPS displej či možnost zavěšení počítače na stěnu.

Lenovo ThinkCentre X1 AIO

Tenčí než notebook

23,8palcový Full HD IPS displej, který lze polohovat v rozsahu -5 až 45 stupňů, je dodáván s antireflexní úpravou. Zabraňuje tak odleskům a poskytuje jasný obraz při prohlížení prezentací, fotografií či videí. Dva mikrofony s technologií filtrování hluku a Dolby audio navíc přináší velmi vysokou kvalitu zvuku.All-in-One počítač ThinkCentre X1 je zkonstruován z precizně frézovaného hliníku, čímž bylo dosaženo optimální kombinace lehkosti, odolnosti a tepelné rovnováhy. Pyšní se 11mm profilem a představuje tak jeden z nejtenčích stolních počítačů vůbec.

Lenovo ThinkCentre X1 AIO

Kromě designu však v sobě tento model skrývá také vysoký výkon podpořený až šestou generací procesorů Intel Core i7 vPro. Vybaven je operačním systémem až Windows 10 Pro a až 16 GB operační paměti DDR4. Díky tomu zvládne bez problému hromadné online konference a uživatelé ho ocení i při sledování videí ve vysokém rozlišení.

Elegantní a přitom odolný

Ačkoliv ThinkCentre X1 nezabere na pracovním stole příliš místa, mohou si jej uživatelé díky odnímatelnému stojanu zavěsit i na stěnu. Využití tak najde v informačních centrech nebo konferenčních místnostech, kde je možné počítač zabezpečit pomocí zámků Kensington Lock a Privacy Camera Lock.I přes své neuvěřitelně tenké tělo je však ThinkCentre X1 zkonstruován tak, aby odolal nánosům prachu, což je nejčastější příčina selhání hardwaru u stolních počítačů. ThinkCentre X1 například obstál v osmihodinovém testu v prachové komoře simulující deset let pobytu v kancelářském prostředí.

Lenovo ThinkCentre X1 AIO

Pro poskytnutí podpory zařízení řady ThinkCentre nabízí Lenovo také rozsáhlé portfolio služeb, jako je například prioritní technická podpora, opravy na místě a do následujícího pracovního dne, rozšíření záruky či záloha dat.

Cena a dostupnost

ThinkCentre X1 All-in-One je na českém trhu dostupný za cenu od 33 990 Kč včetně DPH.

Written by:

Published on: 19.5.2016

Filled Under: tiskové zprávy

, , ,