Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV: Spektrum se přesouvá do Dobré TV

Satelitní operátor FLIX TV dnes – 1.7. přesouvá dokumentární program Spektrum do základní programové nabídky Dobrá TV. Tato nabídka tak nově obsahuje 62 programů různých žánrů.

Dokumentární stanice Spektrum opouští dnes – 1. července rozšířenější programovou nabídku Lepší TV a je nově součástí základní programové nabídce Dobrá TV, kde se již nacházel „druhý“ program televize Spektrum – life-stylový Spektrum Home. Cena zůstává beze změny. V Dobré TV se tak nově nachází 13 dokumentárních programů. Program Spektrum byl do 31.6. součástí rozšířenější programové nabídky Lepší TV, která obsahovala spolu s programy z Dobrá TV navíc 20 programů různých žánrů jako například. FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, Discovery Science HD, Auto Motor Sport HD, Hustler HD, Classica HD, Jim Jam a další.

Spektrum se v originálních přijímačích FlixBoxech nachází na pozici č. 51. Je možné, že vzhledem k této změně dojde ke změně této pozice. Frekvence, kde se tento kanál nachází, zůstává zachována – 11094, V, 27500, 4/5.

O této změně informuje operátor na svém oficiálním facebookovém profilu.:

Připomeňme, že FLIX TV nabízí ke smlouvě se závazkem veškeré vybavení za 1 Kč (satelitní přijímač FlixBox, dekódovací kartu a instalační sadu) – tedy kompletní vybavení pro příjem služby. Díky právě probíhající časově omezené akci získají noví zákazníci standardní instalaci zdarma.

FLIX TV je nový poskytovatel satelitní televize na Českém trhu, který spolupracuje s telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím družice EUTELSAT 16A, která je umístěna na pozici 16° východně. Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné pouze v České republice. V dohledné době plánuje operátor začít poskytovat své služby také klientům na Slovensku.

Written by:

Published on: 1.7.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , ,