Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV – 2 FlixBoxy za 1 Kč! Vánoční dárek pro nové zákazníky

Vánoční nadílka dorazila také od českého satelitního poskytovatele FLIX TV. Operátor naděluje až 2 HD satelitní přijímače FlixBox HEVC za pouhou 1 Kč. S takovou atraktivní nabídkou zatím žádný konkurenční poskytovatel nepřišel.

2x FlixBoxVšichni noví klienti, kteří si nyní objednají služby FLIX TV s vázaností na 24 měsíců, mohou využít tuto výhodnou nabídku. Klient obdrží 2 nové FlixBoxy HEVC, které byly nedávno nově představeny (více zde) a mají řadu předností pro své uživatele. Díky dvěma boxům je možné sledovat FLIX TV na dvou televizorech nezávisle na sobě.

Tato akce je časově limitovaná. Klienti si mohou služby FLIX TV s touto vánoční nabídkou objednat u svých dealerů, prostřednictvím internetového obchodu FLIX TV, nebo na zákaznické lince 222 700 807.

FLIX TV aktuálně nabízí 95 programů, z toho 32 v HD kvalitě. Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma. Operátor nabízí jako jediný satelitní poskytovatel na území ČR stanice Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Discovery Science HD a JOJ Cinema HD.

Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:
Dobrá TV (65 programů) za 299 Kč/měsíčně,
Lepší TV (86 programů) za 399 Kč/měsíčně,
HBO MaxPak (5 prémiových programů) za 279 Kč/měsíčně a
Aktivní (6 programů) za 199 Kč/měsíčně

FLIX TV logoFLIX TV s.r.o. je poskytovatel satelitní televize na Českém trhu. Spolupracuje s telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice EUTELSAT 16A na pozici 16° východně. Ověřená technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než 12 milionům domácností po celé Evropě. Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice. V dohledné době je plánováno začít poskytovat služby také klientům na Slovensku.