Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Po poslední aktualizaci nelze spustit Pokémon Go

Pokud patříte mezi hráče geolokační hry Pokémon Go, nejspíše se v posledních dnech setkáváte s chybou při spouštění stejnojmenné aplikace na operačním systému Android. Problém nastal v poslední aktualizaci, po spuštění hry aplikace zamrzne na obrazovce s postavou na mapě. Běžné postupy, jako je reinstalace, smazání dočasných dat, nebo cache paměti nefungují, hráči na Redditu však již přišli s dočasným řešením, než vyjde nová aktualizace.

Řešení je jednoduché, postačí, když před spuštěním hry vypnete GPS ve vašem telefonu. Následně hru spusťte a až se hra načte, jak by měla, GPS opět povolte.

Tento postup funguje u zařízení Galaxy S7 Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S5, Galaxy S6, Nexus 5X, Nexus 6P, Moto G4, Moto X Pure Edition, Sony Xperia Z5, Xperia X, Redmi Note 3, One Plus 2, HTC M8, LG G3, LG G5, Huawei Honor 3C. Nefunguje v případě zařízení LG G4, LG V10, HTC One M9. V případě, že jste majiteli posledních zařízení, nezbývá vám, než vyčkat na opravnou aktualizaci hry.

Je zde také možnost stáhnout si z internetu poslední funkční verzi aplikace (tedy před aktualizací, kde načtení hry nefunguje), což však vzhledem k velkému množství zavirovaných instalačních balíčků nedoporučujeme. Mohlo by se tak stát i to, že bude váš účet zablokován.

Written by:

Published on: 27.12.2016

Filled Under: Nezařazené

, , ,