Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV rozšiřuje programovou nabídku o kanály Cinemax

Filmová nabídka DIGI TV se od soboty 1. dubna znovu rozšíří. Jak na satelitní Nové DIGI TV, tak na internetové DIGI2GO přibudou filmové kanály Cinemax a Cinemax 2. Oba nově zařazené kanály vysílají nejkvalitnější výběr filmů všech žánrů 24 hodin denně, sedm dní v týdnu bez přerušení reklamou. Zákazníci DIGI TV si je mohou pořídit v novém doplňkovém programovém balíčku CINEMAX, zároveň se pro nové zákazníky automaticky stanou součástí MAXI balíčku. Další novinkou je, že od 4. dubna rozšíří nabídku satelitní Nové DIGI TV kanál TV LUX.

DIGI TV má ambici poskytovat svým zákazníkům tu nejkvalitnější zábavu pro celou rodinu. Proto jsme se rozhodli naši již nyní bohatou nabídku filmových kanálů, která zahrnuje například kanály HBO, JOJ Cinema, AMC či Filmbox, rozšířit o Cinemax a Cinemax 2. Jsme přesvědčeni, že oba nově zařazené kanály zákazníci v naší programové nabídce uvítají a získají si jejich oblibu,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, která satelitní Novou DIGI TV a internetovou DIGI2GO v České republice provozuje.

Cinemax je orientovaný na americké a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy. Nedělní večery patří filmovým premiérám, sobotní seriálovým. Pátky jsou vyhrazeny žánrovým snímkům, středy nabízejí dramata či thrillery. Cinemax 2 se jako artový program zaměřuje na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, inspirativní i emotivní příběhy. Nedělní premiéry patří nejlepším nezávislým snímkům z mezinárodní produkce, soboty nabízejí hlavní filmovou premiéru týdne a pondělky se zaměřují na oceňované klasiky.

Doplňkový balíček CINEMAX v ceně 89 Kč měsíčně si mohou zákazníci od počátku dubna dokoupit ke svému ZÁKLADNÍMU balíčku. Pro nové zákazníky bude zároveň součástí MAXI balíčku. Od dubna bude v akční nabídce MAXI balíček pro satelitní Novou DIGI TV rozšířený o kanály Cinemax stát 749 Kč. Pro internetovou DIGI2GO pak vyjde na 799 Kč měsíčně. Pro zákazníky, kteří si MAXI balíček pořídili dříve, se nic nezmění. Pokud si budou chtít programovou nabídku o kanály Cinemax rozšířit, mohou si rozšířený MAXI balíček jednoduše objednat na zákaznické lince nebo vyplněním kontaktního formuláře na webových stránkách DIGI TV. Na DIGI2GO budou kanály Cinemax a Cinemax 2 vysílané v HD rozlišení, na satelitní Nové DIGI TV oba v SD rozlišení.

Na set-top boxech a jiných zařízeních, na kterých zákazníci používají službu DIGI2GO se kanály Cinemax objeví automaticky po aktivaci doplňkového balíčku CINEMAX na pozicích za kanály HBO. Zákazníkům satelitní Nové DIGI TV se set-top boxy KAON se už oba nově zařazené kanály objevily dříve, protože již v polovině března začaly technické testy vysílání. Zákazníci s CA Moduly si je mohou po objednání sami naladit dle následujících parametrů:

Cinemax – 12 607 MHz, Vertical, 26660, 2/3, DVB-S2, 8PSK, SID: 3014
Cinemax 2 – 12 607MHz, Vertical, 26660, 2/3, DVB-S2, 8PSK, SID: 3015

TV LUX je slovenská katolická televize, jejímž cílem je přinášet lidem možnost poznání a posílení víry, z které mohou čerpat sílu do každodenního života. Zákazníkům satelitní Nové DIGI TV se na set-top boxech KAON se TV LUX objeví automaticky, na CA Modulech ji lze od 4. dubna naladit dle těchto parametrů:

TV LUX – 11 977 MHz, Horizontal, 30000, 3/4, DVB-S2, 8PSK

Digi CZ

Written by:

Published on: 31.3.2017

Filled Under: tiskové zprávy

, , , , , ,