Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV – nový balíček START

Satelitní poskytovatel DIGI TV spustil dnes 1.6.2017 nový balíček s názvem START. Jak už jeho název napovídá, jedná se o nejzákladnější balíček. Díky probíhající akci jej mají noví zákazníci možnost získat za akční cenu. Bližší informace se dočtete v článku níže.

DIGI TV spustila nový balíček START, který obsahuje 32 kanálů pro diváky, kteří využijí příjem přes satelit-Nová DIGI a 23 kanálů pro diváky Digi2GO. Jelikož má operátor aktuálně prázdninovou slevovou akci, kdy mají možnost získat zákazníci 50% slevu na prvních 6 měsíců na všechny produkty DIGI TV, balíček START není výjimkou. Na prvních 6 měsíců tedy vyjde na 75 Kč/měsíc. Podmínkou je uzavřít smlouvu s vázaností na 24 měsíců.

50% sleva ovšem není jediný bonus pro zákazníky. Nyní DIGI TV přidává na prvních 6 měsíců do balíčku START jako bonus 6 kanálů z vyšších balíčků DIGI TV. Konkrétně se jedná o následující stanice:

 • sportovní kanál DIGI Sport 2 HD
 • dětské programy Duck TV a Minimax
 • dokumentární National Geographic HD
 • erotický Dorcel TV
 • filmový kanál Filmbox Premium HD

„Naše aktuální akce je zaměřena především na ty potenciální zákazníky, kteří dosud využívají terestrické vysílání a uvažují o změně, například z důvodu nízké kvality signálu. Nabídka může oslovit i zákazníky jiných placených televizí, kteří se chtějí dívat na základní programy za dobrou cenu a k tomu vyžadují něco navíc, například televizi s sebou na cesty. DIGI TV jim nyní nabízí za startovací cenu 75 korun měsíčně satelitní televizi či televizi přes internet, pro čtyři zařízení, s nadstandardními službami. K tomu získají na půl roku zdarma bonus v podobě několika kanálů z rozšířené nabídky DIGI TV“, říká výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák a dodává: „Balíček START zároveň přichází v době, kdy DIGI TV poskytuje 50% letní slevu na všechny své služby po dobu šesti měsíců, takže naši potenciální zákazníci mohou získat za skvělou cenu nejen balíček START, ale také ostatní programové balíčky MAXI, SPORT PLUS i ZÁKLADNÍ včetně doplňkových.“

Kromě 50% slevy na prvních šest měsíců získají zákazníci též 50% slevu na pronájem set-top boxů. Instalace satelitu je zdarma. K satelitnímu příjmu balíčku START získají navíc na šest měsíců zdarma přístup k mobilní službě DIGI2GO, což jim umožní sledovat televizi na třech dalších zařízeních, například na počítači, tabletu či mobilním telefonu. Po půl roce si mohou zákazníci tuto službu ponechat za příplatek 50 Kč. Balíček START lze objednat spolu se set-top boxem i k televizi přes internet DIGI2GO. Balíček START si mohou zákazníci objednat jen v letních měsících, tedy do 31. srpna letošního roku. Smlouva se uzavírá na dva roky, po vypršení pololetní 50% slevy bude jeho cena 149 Kč měsíčně.

Základní fakta o balíčku START:

 • 32 programů/ 8 HD pro satelitní TV – Nová Digi
 • 23 programů/ 18 HD pro TV přes internet – Digi2GO
 • cena pro prvních 6 měsíců – 75 Kč měsíčně
 • cena od 7. měsíce – 149 Kč měsíčně
 • lze přidat mobilní službu DIGI2GO za 50 Kč měsíčně pro další 3 zařízení (počítač, tablet, mobil)
 • platnost nabídky do 31. 8. 2017 nebo do odvolání
 • platí pro smlouvu uzavřenou na dobu 24 měsíců

Bonusy k balíčku START:

 • instalace satelitu zdarma
 • ochutnávka 6 prémiových programů na 6 měsíců zdarma
 • mobilní služba DIGI2GO na 6 měsíců zdarma
 • pronájem set-top boxu se slevou 50 % pro prvních 6 měsíců

Programová nabídka balíčku START pro satelitní TV (32 kanálů, z toho 8 HD):

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT 24, ČT :D/ČT Art HD, ČT Sport HD, Nova HD, Nova Cinema, Nova 2, Nova GOLD, Nova ACTION, Prima HD, Prima ZOOM, Prima Love, Prima Cool, Prima MAX, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Plus, JOJ Family, Šlágr TV, Óčko TV, Jednotka HD, Dvojka HD, TA3, CGTN News, CGTN Documentary, Sky News International, U TV, TV Lux, 213, Music Channel, Gospel Channel + 6 prémiových kanálů na 6 měsíců zdarma.

Programová nabídka balíčku START pro TV přes internet (23 kanálů, z toho 18 HD):

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT 24, ČT :D/ČT Art HD, ČT Sport HD, Nova HD, Nova Cinema HD, Nova 2 HD, Nova GOLD HD, Nova ACTION HD, Prima HD, Prima ZOOM HD, Prima Love HD, Prima Cool HD, Prima MAX HD, TV Barrandov HD, Kino Barrandov, Barrandov Plus, JOJ Family HD, Šlágr TV, Óčko TV, Jednotka HD, Dvojka HD + 6 prémiových kanálů na 6 měsíců zdarma.

 

Written by:

Published on: 1.6.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , , ,