Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink – konec Crime and Investigation

Satelitní poskytovatel Skylink dnes 20.6.2017 vyřadil z nabídky stanici Crime and Investigation. Jako náhradu na její pozici nabízí jinou stanici. Více se dočtete v článku.

Diváci operátora Skylink dnešním dnem zcela přišli o stanici Crime and Investigation. Ta se zaměřuje zejména na pořady o zločinech, které se skutečně staly. Přináší pohledy do kriminálních laboratoří, policejních archívů a soudních síní. Zákazníci Skylinku tak zcela přišli o tento žánr, jelikož se žádný podobný program v nabídce operátora nenachází.

Na pozici po C&I se objevila stanice TLC. Tato stanice přináší pozoruhodné příběhy z reálného života, plné emocí, humoru, naděje a lidskosti ve variaci žánrových pořadů o svatbách, jídle, rodině a vztazích. Stanice se nachází v balíčcích Smart, Flexi7, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet. Skylink je poslední satelitní poskytovatel který stanici TLC zařadil. TLC se nachází v nabídkách Nová Digi CZ, freeSAT i v nabídce nejmladšího českého satelitního poskytovatele FLIX TV.

Nabídka operátora Skylink obsahuje celkem 6 stanic skupiny DISCOVERY – Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Showcase HD a nově TLC. I nadále ovšem chybí atraktivní stanice jako Discovery Science, Discovery IDX a Discovery Turbo Xtra.

Technické parametry stanice TLC:

  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet (MHz): 12 109
  • Polarizace: Horizontální
  • FEC: 3/4
  • Symbol. rychlost (kS/s): 27 500
  • NormaDVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: On

Written by:

Published on: 20.6.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, ,