Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Konec smlouvám – Lepší.TV

Internetová televize Lepší.TV se rozhodla vydat jiným směrem než konkurence a po svých zákaznících nepožaduje žádné vázání v podobě smlouvy.

Služba sledování televize přes internet – Lepší.TV svým uživatelům přináší 71 stanic (z toho 31 v HD), neomezené nahrávání, možnost zhlédnutí pořadů až 30 dní zpětně, obrovskou videotéku, přetáčení, pozastavení a mnoho dalšího.

Nyní se navíc při objednávce samotné služby Lepší.TV nebo zakoupení Lepší.TV boxu nepodepisují žádné smlouvy. Urychlil se tak celý proces vyřízení objednávky a zákazník se nemusí bát, že se k něčemu upisuje. Služba Lepší.TV je aktivní ihned po přijetí platby, a tak se může uživatel téměř okamžitě dívat na své oblíbené pořady.

Jediná výjimka nastává pouze v případě, když se objedná Lepší.TV box do pronájmu. V takovéto situaci samozřejmě potřebujeme mít se zákazníkem z logických důvodů podepsanou smlouvu.

Průběh objednávky zůstává zcela stejný, přibylo jen slovíčko „předplatné“. Když se uživatel rozhodne, že už službu nechce využívat, jednoduše přestane platit své měsíční, případně roční předplatné a nemusí nic víc řešit. Pokud by se chtěl ke sledování Lepší.TV vrátit, stačí předplatné znova uhradit a může se pustit do sledování.

„Pro tento krok jsme se rozhodli, protože chceme svým uživatelům dopřát volnost v rozhodování a tudíž je nechceme vázat smlouvou. Přejeme si, aby Lepší.TV předpláceli protože je baví a chtějí využívat její potenciál a ne protože jsou k tomu nuceni podpisem.“ dodává Ing. Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Lepší.TV

Written by:

Published on: 2.11.2017

Filled Under: tiskové zprávy