Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo představuje novinky ve své kolekci smart zařízení

Společnost Lenovo představila na veletrhu IFA v Berlíně své novinky pro nastávající sezónu. Téměř čtyřicet zařízení z kategorií smartphonů, wearables, tabletů a počítačů přináší klíčové a inovativní prvky, aby co nejvíce vyhovovaly běžným uživatelům i profesionálům. Všechna tato zařízení jdou ruku v ruce s inovativní strategií značky Lenovo.

Lenovo_VIBE P1

Smartphony VIBE: Extrémní výdrž baterie a první duální selfie fotoaparát na světě

Model VIBE P1, nejvýkonnější smartphone společnosti Lenovo, je určený pro všechny, kteří potřebují být neustále na příjmu. Trojice klíčových vlastností – 5000mAh baterie, OneKey Power Saver a Rocket Charge – vytváří z P1 skvělou volbou pro náročné uživatele, kteří jsou často na cestách. Uživatelé mohou být připojeni ještě déle díky WiFi Boostu, s nímž WiFi dostává podporu 5G pro rychlejší surfování s lepší kvalitou připojení. Nejvýkonnější model P1 běží na osmijádrovém 64bitovém procesoru Qualcomm Snapdragon, vybaven je Near Field technologií a čtečkou otisků prstů pro větší zabezpečení. Menší bratr smartphonu P1 – pětipalcový Lenovo VIBE P1m – spojuje některé z prvků pro rychlé nabíjení a voděodolnou nanotechnologii.

Třetí smartphone Lenovo VIBE S1 je určený pro skutečné fotografické nadšence. Rozlišení 8 Mpx u primárního a 2 Mpx u sekundárního předního fotoaparátu činí z tohoto zařízení první smartphone s duálním selfie fotoaparátem. Tato technologie uživatelům umožňuje různě kombinovat a slučovat pozadí fotografie a vytvářet tak zcela nové snímky.

Portfolio PC zaměřeno na hry a pokročilou technologii

Díky široké řadě počítačů od základní až po nejvyšší kategorie si může každý vybrat zařízení přesně podle svých představ.

Větší nároky pro byznysová konvertibilní zařízení: Nové modely ThinkPad YOGA 260 a 460 jsou nyní více mobilní a mají lepší připojení než kdy dříve, aby mohly usnadnit život všem firemním profesionálům. Inženýři z Lenovo zmenšili jejich proporce, takže například YOGA 260 váží pouze 1,3 kg, což z ní dělá nejlehčí 12,5palcové konvertibilní zařízení na světě. Oba modely disponují až trojnásobně rychlejším připojením díky LTE a jsou prvními konvertibilními notebooky, které lze připojit k pokročilé síti LTE.

Tiny Desktop pro skutečný byznys: ThinkCentre M900 Tiny, který kombinuje výkon, spolehlivost a bezkonkurenční možnosti rozšíření se může pochlubit také tím, že se jedná o desktop s největším výkonem na kubický centimetr.

Série Y zaměřená na hry: Nové stolní počítače IdeaCentre Y900 a Y700 jsou určeny pro potřeby ostřílených hráčů díky šesté generaci procesorů Intel Quad Core i7, grafice pro akční hry pro více hráčů a snadnému upgradu. Vybaveny jsou červeným (interním i externím) LED osvícením pro více zábavy. Notebook IdeaPad Y700 spojuje mobilitu se sílou nejnovějších Intel procesorů s reproduktory JBL a dále volitelně desetibodovým multidotykovým displejem a 3D kamerou Intel RealSense.

Počítače a tablety s Windows 10: Sedm nových stolních počítačů, notebooků a tabletů nabízí řadu důvodů, proč by uživatelé měli uvažovat o přechodu na Windows 10. Na výběr je nový IdeaPad MIIX 700 – 12palcový tablet 2v1 s klávesnicí, IdeaCentre AIO 700 a pět modelů notebooků – IdeaPad 300 a 500 a tenčí a lehčí 100S, 300S a 500S. Firemní profesionálové si mohou vybrat mezi počítači zaměřenými na malé a středně velké podniky.

Lenovo_Ideacentre AIO 700

Průlom v kategorii tabletů & první phablet Lenovo

Tablety jsou určeny především pro konzumaci obsahu, Lenovo ale vytvořilo řadu tabletů YOGA zaměřenou na sledování videí. Tablety YOGA si již dříve mohly přičíst několik prvenství díky svému vícerežimovému designu a zabudovanému projektoru. YOGA TAB 3 Pro nyní přichází s další inovací – jedná se o první desetipalcový tablet se zabudovaným 70 projektorem, který je možno otočit až o 180 stupňů. YOGA TAB 3 Pro přináší mnohem více možností než jakýkoliv jiný podobný tablet. Jedná se o první tablet s technologií Dolby Atmos, zvukovou aparaturou JBL s intenzivním a dynamickým zvukem, 18hodinovou výdrží baterie a 10,1palcovou QHD obrazovkou. Díky kombinaci oceli, hliníku a kůže se YOGA TAB 3 Pro vyznačuje skvělým řemeslným zpracováním. Model YOGA TAB 3 Pro doplňuje 8 a 10palcová YOGA TAB 3, která je vybavená kamerou otočitelnou o 180 stupňů, baterií s výdrží až 20 hodin, podporou LTE a zároveň přichází s možností pořizovat fotografie pomocí gest.

Lenovo_ThinkPad_Yoga_260

V dnešní době již není pravidlem, že telefon slouží čistě k telefonování. Místo toho je primárně používán k surfování na internetu, používání sociálních sítí, poslechu hudby a hraní her. Tento trend tak postupně smazává hranici mezi telefony a tablety, což Lenovo plně respektuje a představuje světu svůj první phablet – Lenovo PHAB Plus. PHAB Plus kombinuje z obou zařízení to nejlepší a nabízí skvělou alternativu mezi drahými smartphony a malými tablety s řadou omezení. 6,8palcový phablet je tak přesně „něčím mezi“. Na jednu stranu nabízí skvělou zábavu s FHD displejem, zvukem s Dolby Atmos a dlouhou výdrží baterie a na druhou stranu podporu dvou SIM a LTE (4G) připojení. Lenovo PHAB Plus je také navržený pro ovládání jednou rukou a umožňuje usnadnit si přístup k nejčastěji používaným aplikacím pomocí zkratek.

Cena a dostupnost

Smartphone Lenovo VIBE P1 bude na českém trhu dostupný od začátku listopadu za cenu od 9 999 Kč včetně DPH.

Menší model Lenovo VIBE P1m bude u nás ve dvou barevných variantách dostupný již na začátku října za cenu od 5 499 Kč včetně DPH.

Nejnovější phablet Lenovo PHAB bude dostupný v září za cenu od 7 999 Kč včetně DPH.

8palcový tablet YOGA TAB 3 bude na českém trhu dostupný od konce září za cenu od 4 999 Kč včetně DPH.Lenovo_YOGA Tab 3_8palcovy

Written by:

Published on: 10.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy