Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Oblíbená aplikace pro výpočet průměru známek dostala redesign. Je rychlejší, chytřejší a přehlednější

Nejpopulárnější aplikace pro výpočet průměru známek v Česku, kterou najdete na prumer-znamek.cz, prošla zásadním redesignem. Uživatelé mohou očekávat zrychlení ovládání, podporu nových funkcí a celkově vylepšený výkon.

Rychlejší ovládání díky speciální klávesnici

Jedním z hlavních vylepšení je nová virtuální klávesnice. Díky ní je ovládání aplikace na mobilních zařízeních mnohem rychlejší a pohodlnější. Tato klávesnice byla optimalizována pro zadávání známek a umožňuje uživatelům efektivněji pracovat s aplikací.

Podpora počítání s písmeny

Mnoho studentů a pedagogů ocení novou podporu pro počítání známek s písmeny. Aplikace nyní umožňuje zadávat známky nejen v tradičních číslicích, ale také ve formě písmen. To přináší větší flexibilitu a zjednodušuje práci pro ty, kteří jsou zvyklí na tento typ hodnocení.

Vylepšená validace vstupů

Pro větší spolehlivost a přesnost byla v aplikaci implementována pokročilá validace vstupů. Uživatelé tak mohou mít jistotu, že jejich data jsou správně zpracována, což minimalizuje možnost chyb.

Dva průměry najednou

Velkým krokem vpřed je také možnost počítání jak váženého, tak aritmetického průměru současně. Uživatelé tak získají komplexní pohled na svůj výkon a mohou se rychle rozhodnout, jaký typ průměru je pro ně v dané situaci nejvhodnější.

Podpora hromadného importu zůstává

Navzdory všem novinkám a změnám v aplikaci je potěšitelné, že si aplikace zachovala oblíbenou funkci hromadného importu, původně zvanou „Mód Bakaláři“. Tato funkce umožňuje studentům a pedagogům rychle a efektivně nahrát veškeré známky z Bakalářů do aplikace, což výrazně usnadňuje sledování a analýzu průměrného hodnocení. Je to další důkaz toho, že vývojáři se snaží přizpůsobit aplikaci potřebám svých uživatelů a zachovat její praktičnost i po zásadních změnách.

Výkonnější a stabilnější

Kromě všech těchto funkcí byl také vylepšen celkový výkon aplikace. To znamená rychlejší načítání, hladší animace a obecně lepší uživatelský zážitek.

Budoucí aktualizace a rozšíření

Fanoušci aplikace mohou očekávat brzkou aktualizaci i pro platformu Android. A co je ještě lepší, aplikace bude brzy dostupná také pro uživatele iOS. Vývojáři tedy aktivně pracují na tom, aby tento skvělý nástroj měli k dispozici všichni studenti a pedagogové.

Závěrem, nový redesign oblíbené aplikace pro výpočet průměru známek je více než vítaným krokem vpřed. S novými funkcemi a vylepšeným výkonem je aplikace připravena sloužit svým uživatelům ještě lépe. Pokud máte zájem, navštivte prumer-znamek.cz a vyzkoušejte novou verzi hned teď!

Written by:

Published on: 29.8.2023

Filled Under: Nezařazené