Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV v nové akci snižuje cenu televize přes internet

Základní balíček TV přes internet se 74 programy stojí jen 299 Kč

Od čtvrtka 1. února 2018 snižuje televizní operátor DIGI TV cenu televize přes internet. V rámci slevové akce ji zákazníkům nabízí o 50 Kč měsíčně levněji. ZÁKLADNÍ balíček i balíček MAXI tak budou nově stát stejně jako satelitní DIGI TV. ZÁKLADNÍ balíček televize přes internet se 74 programy, z nichž je 31 v HD kvalitě, si nově zákazníci pořídí jen za 299 Kč měsíčně. Balíček MAXI se 103 televizními kanály, ze kterých je 43 v HD rozlišení, pak za 799 Kč měsíčně. Aktuální slevová akce DIGI TV na televizi přes internet platí do odvolání. Podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky a výhodná cena se vztahuje na celé dvouleté období.

„Vyhlášením slevy na televizi přes internet jsme dorovnali ceny DIGI TV pro všechny zákazníky. Každý ze způsobů příjmu má své výhody a když je cena obou služeb stejná, zákazníci se nově mohou rozhodovat jen podle svých preferencí, říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI TV, a doplňuje: „Možnou – a mezi našimi zákazníky velmi oblíbenou variantou – je využívat obě služby současně a čerpat jejich výhody na maximum. K satelitní televizi si lze velmi snadno pořídit mobilní službu DIGI2GO.“

Všichni noví zákazníci, ať už satelitní DIGI TV, nebo televize přes internet navíc budou mít první čtyři měsíce svého úvazku službu zcela zdarma. DIGI TV totiž až do 28. února prodloužila akci Zima zadarmo. V jejím rámci mají noví zákazníci čtyři měsíce zcela zdarma zpřístupněnou kompletní programovou nabídku DIGI TV a zdarma mají i pronájem set-top boxu. První platba za objednanou službu tak nové zákazníky čeká až po uplynutí této doby.

Plnohodnotnou televizi přes internet nabízí DIGI TV od září roku 2016 a zákazníci ji přijali velmi pozitivně. Kromě kvalitního výběru z více než sta televizních kanálů nabízí řadu atraktivních funkcí moderní televize přes internet. Jde například o přehrání libovolného pořadu od začátku, posun v čase, či nahrávání až třiceti hodin programu. Skvělou funkcí je též archiv pro zpětné zhlédnutí, v němž jsou ještě 7 dní po odvysílání dostupné veškeré pořady na všech programech v nabídce DIGI TV, což při sto kanálech představuje 17 tisíc hodin kvalitní televizní zábavy v každý moment. Televizi je možné nezávisle sledovat až na čtyřech různých zařízeních: kromě klasické televize také přes počítač, tablet nebo chytrý telefon.

Dokoupením mobilní služby DIGI2GO za 100 Kč měsíčně mohou všechny výhody moderní televize přes internet využívat také zákazníci satelitní DIGI TV. Další slevu 149 Kč měsíčně na služby DIGI TV mohou čerpat ti zákazníci, kteří si od společnosti DIGI CZ pořídí vysokorychlostní internet. Zákazníci DIGI TV také mohou získat výhodné mobilní volání. Tarif operátora Lama mobile s neomezeným voláním do všech sítí a 1,5 GB dat mohou mít za 399 Kč měsíčně. Všichni noví zákazníci DIGI TV, nebo ti, kteří svou smlouvu s DIGI TV prodlouží, případně si ji rozšíří o doplňkový programový balíček nebo mobilní službu DIGI2GO, jsou zároveň zařazeni do soutěže o automobil Renault Clio Grand Tour. V jejím rámci je za každý kalendářní měsíc vylosován jeden nový majitel automobilu. První automobil již svého majitele má a dalších 9 aut na svého výherce teprve čeká.

DIGI CZ

Written by:

Published on: 2.2.2018

Filled Under: tiskové zprávy

,