Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV – nový dětský program Nickelodeon

Diváci FLIX TV mohou od 1. února 2018 sledovat nový program Nickelodeon. Tuto změnu jistě ocení zejména děti a náctiletí diváci. Stávající i noví klienti FLIX TV, s programovou nabídkou Dobrá TV, si Nickelodeon mohou užívat po celý únor, během promo akce. Poté bude Nickelodeon k dispozici v rozšířeném balíčku Lepší TV. Před rozhodnutím zařadit nový program do nabídky, provedla společnost FLIX TV průzkum mezi diváky. Nickelodeon byl prioritou v diváckém výběru mezi dostupnými dětskými programy. Společnost FLIX TV neustále pracuje na rozšiřování své programové nabídky.

Nickelodeon je jedním z nejsledovanějších programů v kategorii pořady pro děti a mládež. Tuto nálepku si stanice drží díky vysílání takových pořadů, jako je například Alvin a Chipmunkové, SpongeBob v kalhotách, nebo Želvy Ninja. Programové schéma Nickelodeon zaujme prakticky celé divácké spektrum. Své si najdou nejmenší děti, teenageři, ale i dospělí.

Nickelodeon zařazuje FLIX TV do programové nabídky Lepší TV od 1. 3. 2018, po jednoměsíční promo akci, v rámci které je tento dětský program dostupný všem divákům se základním programovým balíčkem Dobrá TV. Již nyní lze prozradit, že tímto rozšiřování programového portfolia FLIX TV nekončí.

Nickelodeon je dostupný se třemi zvukovými stopami – českou, anglickou a maďarskou.
Nová sestava programů bude automaticky naladěna. Pro manuální vyhledávání použijte tyto parametry: Frekvence 11.055 GHz, Polarizace vertikální, SR 27500, FEC 4/5, Norma DVB-S2, Modulace QPSK, Kodek H.265 HEVC.

Komplexní programová nabídka je velmi pestrá. Momentálně FLIX TV nabízí v ČR již stovku programů, z toho 32 v HD kvalitě. Zákazníci jistě ocení akční nabídku. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců získají 50% slevu na vybranou programovou nabídku po dobu 3 měsíců a instalaci s vybavením za 1 Kč v ČR, resp. 1 € v SR. Navíc klienti, kteří si zvolí roční frekvenci platby, získají další slevu ve výši 20%.

Written by:

Published on: 2.2.2018

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , ,