Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV nově vysílá Animal Planet a Discovery Channel v HD kvalitě

Společnost DIGI CZ rozšiřuje nabídku svých služeb. Všichni zákazníci satelitní DIGI TV mohou od 6. února sledovat oblíbené dokumentární stanice Discovery Channel a Animal Planet v HD rozlišení. Obě stanice byly doposud klientům poskytovány v klasickém SD rozlišení. Z více než sta programů, jež v rámci MAXI balíčku satelitní DIGI TV nabízí, jich je nyní 24 v HD kvalitě.

„Kanály Discovery Channel a Animal Planet jsou velmi populární a hodně sledované. Zvýšením kvality vysílání vycházíme vstříc našim divákům, zatraktivníme jim tak zážitek ze sledování oblíbených dokumentárních pořadů,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a dodává: „Programovou nabídku DIGI TV se stále snažíme aktualizovat a rozšiřovat. Na začátku ledna jsme například do našeho portfolia zařadili pro české diváky také velmi atraktivní kanál CS film.“ Kanály Discovery Channel HD a Animal Planet HD jsou uživatelům satelitní DIGI TV dostupné už v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.

Nabídka televize přes internet DIGI TV již kanál Animal Planet v HD rozlišení obsahuje. Kanál Discovery Channel bude v nejbližší době zařazen. MAXI balíček televize přes internet zahrnuje celkem 103 kanálů z toho hned 43 v HD rozlišení.

Zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. HD kanály uvidí na stejné pozici, kde dosud sledovali verze s nižším rozlišením. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou oba kanály naladit prostřednictvím následujících parametrů:

  • Discovery Channel HD: 12380 MHz Vertical, SR 30000, FEC 3/4, SID 6030
  • Animal Planet HD: 11843 MHz Vertical, SR 30000, FEC 3/4, SID 31011

Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů satelitní DIGI TV je k dispozici na www.novadigitv.cz/parametry.

Written by:

Published on: 7.2.2018

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , ,