Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Razer představuje herní notebook Blade

Razer, světový výrobce herních periférií a doplňků posledních několik dní dráždila veřejnost s webem PCGamingIsNotDead.com, který přisliboval nový velký výrobek co vytáhne počítačové hry opět nahoru. Dnes byl nakonec odhalen nový herní notebook Razer Blade s 17″ displayem, hmotností něco málo pod 3kg a tloušťkou kolem 2cm. Razer má celohliníkové tělo. Uvnitř notebooku najdete Intel Core i7 2640M s 2,8GHtz (Turbo Boost 3,5GHz), 8 GB RAM DDR3 1333MHz a grafickou kartu Nvidia GeForce GT  555M s 2GB paměti. Nedílnou součástí je také HD webová kamera, dva USB porty 2.0, USB 3.0 port a HDMI. Jediným malým zklamáním je absence SSD. Místo něj je zde 320 GB HDD.

Zařízení bude využívat rozhraní Switchblade, které jakožto koncept představila v lednu. Notebooku má dále 10 speciálních kláves, které se mohou změnit v závislosti na hře co hrajete. Spolu s klávesami bude mít také LCD display umístěný vedle klávesnice. Při použití s myší bude LCD zobrazovat informace ze o hře/ze hry. Jak klávesy a display pracují se můžete podívat na videu níže.

Razer se bude chlubit tento týden svým Razer Bladem na premiéře v Seattlu. Prodej laptopů je naplánován na tento rok za cenu zhruba 2.799 dolarů, neboli asi 51 tisíc korun.

Written by:

Published on: 26.8.2011

Filled Under: Hlavní strana, hry, novinky

,