Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Serious Sam 3

Serious Sam,střílečka z první osoby je známá také pro perfektní hratelnost, hodně potvor na obrazovce a velké venkovní prostředí se bude těšit svému nástupci. Vývojáři hry dnes oznámili, že příští série, neboli Serious Sam 3:BFE bude vydána na PC ke stažení 18 října za 39,99$.

Lidé, kteří si předobjednají hru dostanou 10% slevu z normální ceny. Také lidé, kteří již vlastní některou z předchozích Serious Samů získají také další 10% slevu. Předobjednatelé taktéž dostanou exkluzivní Multiplayer avatar a Fork Porker.

Předobjednávky a slevy zde: http://store.steampowered.com/app/41070/?snr=1_4_4__13

K oslavě dnešního oznámení budou všechny předchozí tituly Serious Sam HD v prodeji od dneška do čtvrtka zlevněné od 66% přes Steam nebo o 85% když si předobjednáte Serious Sam 3:BFE

Existuje také Serious Sam 3:BFE Digital Serious Edice za 49,99$ a bude obsahovat hodně extra přídavků včetně bezplatné kopie prvního a druhého dílu této hry, některé exkluzivní modely multiplayerových postav, kolekci videí a trailerů, soundtrack, videa ze zákulisí a mnoho dalšího..

Trailer na hru Serious Sam 3:BFE

Written by:

Published on: 24.8.2011

Filled Under: Hlavní strana, hry, novinky