Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Seznam.cz chystá "Poslední chybějící službu"

Seznam vypustil zprávu o tom, že připravuje tzv. poslední chybějící službu. Ptáte se, co to teda je? Nikdo neví! Lidem to ovšem nedá a vymýšlí, co by to tak asi mohlo být. Výmysly jsou od videopůjčovny, spojení Hlodače (od Petra Hejla) a seznamu pro „zkvalitnění“ vyhledávání přes fotogalerie až po novou sociální síť. Spuštěna by měla být koncem srpna nebo začátkem září.

Doména je také záhadná… (http://www.poslednichybejicisluzba.cz/)

Co říká Seznam?

Irena Zatloukalová, tisková mluvčí seznamu potvrdila pravost obrázků Poslední chybějící služby z prezentace. Podařilo se jen zjistit, že Seznam bude mít v projektu partnera.

Na Poslední chybějící službě děláme, ale zatím k ní není moc co říct. Pracujeme na tom, jak by měla vypadat (grafice + funkčnosti). A budeme asi říkat i víc, ale dřív než koncem srpna začátkem září to asi nepůjde… není to jen zcela na nás. Máme v projektu partnera.

Je mi líto, ale nebojte se, vše se dozvíte včas!

Záhadné snímky

Na interní prezentaci Seznam představil pár obrázků s tím, že si mají lidi samy domyslet, co to za službu asi bude. A co vy, přijdete na to, co chystá Seznam?

Obrázky a citace použity ze stránky lupa.cz

 

Written by:

Published on: 22.8.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky