Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Google+ nové funkce a otevření všem

Už jsou to tři měsíce od spuštění sociální sítě Google Plus (+), a právě dnes se celá služba dostává z verze „field test“ na verzi „beta“. Google pro tuto příležitost připravil mnoho změn, jedna z nejhlavnějších je, že už nebudete potřebovat pozvánky na  Plusko, jak to mu bylo doposud.
Zaregistrujte se do této rychle se rozvíjející sociální sítě, která měla více českých uživatelů již po 14 dnech než Twitter na  adrese google.com/+ nebo na www.plus.google.com. Účet si může založit oficiálně každý, komu je více než 18 let.

Dost statistik a pojďme se tedy podívat na ty novinky…

Vylepšení se dočkalo vyhledávání. Nově umí vyhledávat nejen v profilech, ale i ve veškerém obsahu, ke kterému má Google+ oprávnění.

  •  Google Hangout(setkání):V mobilní aplikaci byla nově přidána funkce, díky které si můžete s lidmi volat, dělat videokonference a mnoho dalšího. Teoreticky si tak můžete volat zadarmo, je-li v přítomnosti Wi-Fi, nebo si platíte internet do mobilu a výsledek je stejný.

Další novinky:

  • Dokumenty Google: během hovoru můžete dělat nejrůznější věci, to znamená psaní, plánování nebo ukazování různých prezentací s lidmi co jsou s vámi na setkání
  • Screensharing (Sdílení obrazovky): uživatel může během hovoru ukázat všem se kterými telefonuje svoji obrazovku nebo na čem pracuje
  • Named Hangouts (Pojmenovaná setkání) slouží k živé diskuzi s ostatními uživateli Google+.
  • Sketchpad: nástroj pro společné malování, vytváření obrázků a sdílení poznámek se všemi připojenými uživateli.

Další informace najdete na blogu Googlu: http://googlemobile.blogspot.com/

Written by:

Published on: 20.9.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky, sociální sítě