Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Youtube spouští novou rubriku Filmy

Youtube pomalu zavádí novou rubriku Filmy. Nachází se mezi záložkami Procházet, Hudba a Nahrát. Pokud ji tam nemáte, nezoufejte. Tato záložka se jednou objeví a po druhé zase ne, zřejmě se tak zamezuje rychlému přístupu milionů lidí naráz a přetížením serverů.

Cosmic Panda

Starý vzhled

I když ještě nemáte na Filmy tlačítko, můžete se k nim dostat přes adresu: http://www.youtube.com/movies . Pokud budou přibývat i filmy s českým dabingem, mohla by být služba velice užitečná a lidé by si je nemuseli nelegálně stahovat. Tím  by se prakticky zamezilo pirátství těchto děl.

Mezi další funkce patří i informace o filmu podobné českému portálu CSFD, který obsahuje informace o filmech a hodnocení. Prakticky taková sociální síť filmových fanoušků. To by se však mohlo brzy změnit a Youtube by mohl prakticky zničit tento web. Nedělejme zase ale předběžné závěry a počkejme si, jak to vůbec celé bude.

Celé přehrávání se chová stejně jako jakékoliv jiné video. Aby toho ale nebylo málo, můžete filmy sledovat se svými přáteli přes sociální síť Google+. Jak se dívat na videa spolu s vašimi přáteli jsem informoval zde.

Written by:

Published on: 17.9.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky