Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

SSX snowboardový comeback ve velkém stylu

Milujete snowboarding přímo z pohodlí vašeho gauče ?……ne ? abych se přiznal taky mám radši realitu. Je ale nutno dodat že zima se blíží do neústupného konce a nakonec vám tahle hra připadne jako dobrý nápad.

Je to hra, ve které sesnowboarding stává jen vedlejší činností. Hlavně si užijete triky, skoky, spousty adrenalinu a v neposlední ředě krkolomné pády. Jak už jste si mohli všimnout vývojáři tuhle hru udělali kvuli zábavě….takže se nejedná o žádný simulátor.

Hraní je prosté….prosím za prominutí hráčum co tuhle hru nebo její předchůdce dobře znají…Snažím se upoutat nováčky ;-) .Ze začátku si v menu vyberete nějakej kopeček který jste schopni sjet….potom už se jde přímo na to. Jako dobrý příklad je třeba Mount Everest, na kterém vás potká spousta nepříjemností…..jako třeba laviny, skály a kdo ví co ještě. Každopádně když se vám bude zdát ten skok příliš velký neváhejte a vytáhněte padák. Ve hře jde hlavně o triky.

Co se týká příběhu. Týpek ve vašem podání se přidá k týmu SSX, který chce bojovat o titul světového snowboardisty. Úkol je jednoduchý….musíte zdolat devět „Smrtících svahu“ a dojet jako první samozřejmě. Jenomže se nesmíte ohlížet jen na sebe…v týmu je nutná spolupráce. Tak nasadte snowboardy a na kopec.

Multiplayer je bohatý a jistě si užijete spoustu hodin zábavy z již zmiňovaného pohodlí gauče.

A co vy? Máte už doma SSX ?

Written by:

Published on: 29.2.2012

Filled Under: Hlavní strana, hry, novinky