Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Dvoupaticové servery Fujitsu PRIMERGY nastavují nové standardy pro datová centra

CeBIT, Hanover / Mnichov, March 09, 2012 

Fakta:

  • Nová generace dvoupaticových serverů PRIMERGY nastavuje nové standardy modularity, škálovatelnosti a úspory nákladů
  • Celkové zlepšení výkonu až o 70 % s procesory nové řady Intel® Xeon® E5
  • Třetí generace nástroje ServerView Virtual I/O Manager společnosti Fujitsu určená pro nové dvoupaticové servery PRIMERGY
  • Univerzální řada vhodná pro širokou škálu podnikových aplikací a datových center

Společnost Fujitsu uvádí na trh novou generaci dvoupaticových serverů PRIMERGY x86, která představuje nový standard univerzálnosti, škálovatelnosti a efektivity nákladů. Nová ucelená řada serverů splňuje širokou škálu budoucích požadavků v oblasti IT, přitom se však vynaložená investice vrátí již dnes. Jedná se o velký posun kupředu ve výkonu a modularitě. 
  
Obchodní výhody
Řada serverů Fujitsu PRIMERGY s novým konceptem modulárního šasi představuje velmi flexibilní serverovou platformu, kterou si zákazníci mohou snadno nakonfigurovat tak, aby splňovala jejich aktuální potřeby v oblasti IT, a později ji podle potřeby rozšířit. Díky podpoře obecných výpočtů pomocí jednotek GPGPU a vyšší datové propustnosti jsou nové univerzální servery PRIMERGY vhodné téměř pro všechny podnikové aplikace nebo požadavky datových center. Zákazníci, kteří zvolí PRIMERGY, získávají zaručenou ochranu investic po celou dobu životnosti serveru. Kapacitu operační paměti nových modelů lze zvýšit až o 100 %, kapacitu pevných disků až o 33 %. K případným změnám konfigurace serveru slouží dokoupitelné rozšiřovací sady. 
  
Snadná správa pomocí nástroje Fujitsu ServerView Virtual I/O Manager
Inovativní nástroj Fujitsu ServerView Virtual I/O Manager zajišťuje snadnou správu a navíc umožňuje virtualizaci v dynamických datových centrech nezávislou na síti. Nyní podporuje také vzdálené připojení, přidávání a obnovu profilů virtuálních serverů za chodu. Zároveň zkracuje čas potřebný k opětovnému zavedení obrazů z hodin na minuty. 
  
Třetí generace nástroje Fujitsu ServerView Virtual I/O Manager je k dispozici pro všechny nové dvoupaticové servery PRIMERGY. Zjednodušené funkce správy napájení spolu s modulárními napájecími zdroji s 94% účinností umožňují další snižování podnikových nákladů na energii až o 73 % v porovnání s předchozí generací. 
  
Vyšší výkon
Nejnovější procesory řady Intel® Xeon® E5 zvyšují celkový výkon dvoupaticových serverů PRIMERGY až o 70 %. 
V oblasti HPC (High Performance Computing) vyšplhá výkon systému až o 120 % díky novému rozšíření Advanced Vector Extensions (AVX) od společnosti Intel.1
  
Modely
Nová řada dvoupaticových serverů Fujitsu PRIMERGY je k dostání v provedení tower, rack i blade a zahrnuje:

  • Bezkonkurenční ekonomický server PRIMERGY TX300 S7 v provedení tower
  • Vysoce produktivní server PRIMERGY RX200 S7 o výšce 1U v provedení do racku
  • Univerzální server PRIMERGY RX300 S7 v provedení do racku
  • Maximálně rozšiřitelný nový server PRIMERGY RX350 S7 v provedení do racku
  • Univerzální a cenově úsporný blade server PRIMERGY BX920 S3
  • Špičkový blade server PRIMERGY BX924 S3 pro nejnáročnější aplikace2


Doplňující citace
Jens-Peter Seick, Senior Vice President, Product Development Group Fujitsu Technology Solutions uvádí: “V dnešní hospodářské situaci se podniky snaží připravit na budoucnost, přizpůsobit se proměnlivým požadavkům a přitom vystačit s omezeným rozpočtem. Dvoupaticové servery Fujitsu PRIMERGY přináší řešení tohoto problému – nabízí lepší výkon, ekonomický provoz a všestrannou škálovatelnost v inovativním modulárním provedení.”

Boyd Davis, VP and GM of Intel Datacenter Infrastructure Group doplňuje: “Společnost Intel s potěšením vítá servery Fujitsu PRIMERGY nové generace. Tyto servery využívají energetickou účinnost, výkon, mimořádné I/O možnosti a pokročilé funkce zabezpečení nejnovějších procesorů řady Intel® Xeon® E5-2600. Jsou navrženy tak, aby se mohly stát základem flexibilních a efektivních datových center. Výsledkem spolupráce společností Fujitsu a Intel je kombinace výkonu, flexibilní modularity a celkové efektivity nákladů, která tyto platformy předurčuje k různorodému využití, od virtualizace a cloud computingu až po automatizaci návrhů a finanční transakce v reálném čase.”

Written by:

Published on: 13.3.2012

Filled Under: tiskové zprávy