Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

ESET otevřel výzkumné a vývojové centrum v kanadském Montrealu

ESET, lídr v proaktivní ochraně před počítačovými hrozbami, rozšiřuje svou globální síť výzkumných a vývojových středisek. 17. dubna společnost oficiálně otevřela technologickou pobočku v kanadském Montrealu, která sídlí přímo v kampusu tamější prestižní univerzity École Polytechnique.

„ESET Kanada je součástí naší sítě technologických center ve světě, která nám umožňuje efektivně reagovat na růst kybernetických hrozeb. Kromě toho ESET pokračuje v investicích do výzkumu a vzdělávání a zvyšuje povědomí o všech formách kybernetických hrozeb,” říká Palo Luko, Chief Technology Officer společnosti ESET o spolupráci s montrealskou École Polytechnique.

 

V týmu ESET Kanada bude zpočátku pracovat sedm výzkumníků, které povede Pierre-Marc Bureau, sám absolvent École Polytechnique v Montrealu. Brzy zde navíc budou vytvořeny další high-tech IT pozice, které v následujících třech letech rozšíří řady výzkumného týmu. ESET také plánuje dát příležitost při výzkumných projektech stážistům z École Polytechnique.

„Pobočka ESET Kanada výrazně přispěje k výzkumným kapacitám ESETu,” říká Pierre-Marc Bureau, manažer programu Security Intelligence. ESET zkoumá malware již v devíti centrech v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a Pacifiku – konkrétně v Bratislavě (Slovensko), San Diegu (USA), Buenos Aires (Argentina), Singapuru, Praze (Česká republika), Košicích (Slovensko), Krakově (Polsko), Montrealu (Kanada) a Moskvě (Rusko).

Written by:

Published on: 22.4.2012

Filled Under: tiskové zprávy