Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Příšernost z mobilů už i na vašem desktopu! Třeste se! Samolepky jsou tu!

Přesně jak čtete, Facebook zavádí další příšernost a tou jsou – podržte se – SAMOLEPKY!!! Aneb jak se někdo totálně zbláznil. Jediný případ kdy bych ji použil by bylo totální „zabití“ konverzace použitím 5 těchto příšerností pod sebou. Nevím k čemu jsou a snad to ani radši nechci vědět. Kdyby zredesignovali ty hnusné smajly, udělali by líp. Takhle jen naserou lidi, obříma ptákovinama přes celý chat.

Dokonce je i obchod se samolepkami… Jdu blejt velebnosti, tohle mi někdo poslat, tak jde hodně rychle z přátel! Už na mobilu jsem měl z toho srandu, co to jako má být. Tímto krokem mě však opravdu šokovali. Ale co… Není divu, od té doby co jsou na burze vymýšlejí samé kraviny, jen aby se zalíbili. – Teda až na Graph Search… Ten je docela použitelný, když potřebujete o někom vydolovat všechna dostupná data :D.

Written by:

Published on: 3.7.2013

Filled Under: Hlavní strana, Osobní blog