Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Verbatim zvyšuje atraktivitu přenosných nabíječek s novými modely a elegantním redesignem

Praha, 19. srpna 2013 – Verbatim představuje novou generaci svého úspěšného portfolia přenosných nabíječek a rozšiřuje rozsah své nabídky na sedm modelů. Velmi snadno ovladatelné napájecí zdroje, včetně populární ultratenké či nabíječky na AA baterie, nyní nabízí také tři elegantní modely vybavené dvojicí USB konektorů a dvě přenosné nabíječky, každou s jinou kapacitou baterie. Díky tomu si mohou fanoušci přenosné elektroniky vybírat z širší nabídky spolehlivých a špičkových nabíječek než dříve.

Power Pack Range ShotNové modely nabíječek, s dvojící USB konektorů nebo přenosné napájecí zdroje, nabízejí uživatelům chytrých telefonů a tabletů mnoho způsobů, jak mít dostatek energie na cestách

Napájecí zdroje Verbatim jsou ideální pro obchodní cesty nebo třeba náročné outdoorové expedice, ale i na obyčejné výlety do přírody, táboření a další činnosti. Všechny nabíječky jsou nyní vybaveny ukazatelem zobrazujícím stav dobíjení baterie nebo naopak nabíjení zařízení. Ve spojení s novým elegantním designem Verbatim dokazuje, že velké věci mohou přicházet v malých baleních.

97934 Global Lifestyle with iPhone & iPadNapájecí zdroj se dvěma USB konektory

•  Velká kapacita baterie umožňuje současné nabíjení dvou zařízení.
•  Je k dispozici ve třech kapacitách baterie – 5200 mAh, 8400 mAh a 10000 mAh – to spotřebitelům umožňuje vybrat si nabíječku podle svého rozpočtu a potřeby energie.
•  Plně nabitý 10 000mAh model dokáže najednou nabít tablet až na 100 procent kapacity baterie.

Energie spojená s pohodlím ve fantasticky tenké linii nabíječky, která může nabíjet až dvě zařízení najednou (například tablet a chytrý telefon), a udržet tak vaše zařízení neustále v provozu. Doporučená cena: 1 299 Kč, 1 549 Kč a 1 799 Kč.

97932 Global Lifestyle with iPhonePřenosný napájecí zdroj

•  Kapesní nabíječka, na kterou se můžete vždy spolehnout, kdykoliv budete potřebovat prodloužit životnost baterie, například při zdržení na cestě.
•  Je k dispozici ve své původní kapacitě 2200 mAh nebo nověji 3500 mAh, která nabídne více energie a delší životnost baterie při stejně malé velikosti.
•  Ideální pro iPhony, iPody nebo jakékoliv chytré telefony a zařízení s nabíjením přes micro USB konektor. Při plném nabití má energii pro dobití až na 175 procent kapacity baterie chytrých telefonů.

Ještě nikdy nebylo tak snadné udržet vaše zařízení v provozu déle s výkonnou nabíječkou, která se vejde pohodlně do každé kapsy. Doporučená cena: 779 Kč a 999 Kč.

97931 Global Lifestyle with iPhoneNapájecí zdroj AA

  • Dokáže změnit jakékoliv čtyři alkalické nebo dobíjecí baterie ve snadno využitelný zdroj energie pro chytré telefony, iPody, e-čtečky a další kapesní zařízení.
  • Příjemně malé rozměry a váha pouhých 40 gramů, eliminují potřebu pátrat po elektrických zásuvkách, měničích napětí a cestovních adaptérech.
  • Na jedno nabití poskytne energii pro 75 procent kapacity baterie chytrého telefonu.

Lehký, snadno ovladatelný a cenově dostupný AA napájecí zdroj je ideálním řešením pro situace, kdy standardní životnost baterie nestačí, ať už na cestách nebo jen na krátkých výletech. Doporučená cena: 379 Kč.

97930 Global LifestyleUltratenký napájecí zdroj

•  Díky ergonomickému designu a velikostí nepřesahující obvyklý chytrý telefon se ultratenký napájecí zdroj vejde téměř kamkoli.
•  Je to dokonalý společník na cesty, ideální pro studenty, cestovatele i obchodníky na cestách, kteří chtějí nabíjet své iPhony, MP3 přehrávače nebo malá Bluetooth zařízení.
•  Obsahuje lehkou 1200mAh lithium-polymerovou baterii a má zabudovaný USB nabíjecí kabel.

Ultratenký napájecí zdroj kombinuje výhody plnohodnotné nabíječky s tenkým a snadno přenositelným obalem. Doporučená cena: 649 Kč.

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese:www.verbatim-europe.cz.

Written by:

Published on: 25.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy