Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Comeback: závislák na WoW i po 5 letech stále závislačí

Není snad člověka, který by neviděl až neskutečnou scénu závisláka na populární hře World of Warcraft, vygradovanou záchvatem zlosti, beznaděje a bezmoci. Jeho zlost je však plně oprávněná, vás by snad nenaštvalo, kdyby vám matka zrušila předplatné a všichni enemy by nabrali cenný náskok ve hře? Vždyť je to úplně logické!!! Vše natáčí jeho zlomyslný bratr. Video dosáhlo během 5 let na neskutečných 80 milionů shlédnutí. O takových číslech se může většině hollywoodským hvězdám u svých klipů jen zdát. Pro oživení paměti si můžete pustit video, jak to kdysi vypadalo.

Velkého comebacku se závislák dočkal po delší odmlce, než je u YouTuberů zvykem. Jeho trápení ale ani po 5 letech nekončí. Chudáka nyní dostal na starost zlý otec, jež také nemůže pochopit těžký život hráče. Jen co dojde do pokoje, zjistí, že všechny jeho hry jsou vyházeny z krabiček. Nejvíce jej trápí chybějící HALO. Na tabuli má vzkaz:

GET A JOB!
GET A LIFE!!
No more Games!!!!!
– Dad

Taková slova samozřejmě nenechají nikoho klidným a proto se závislák snaží najít otce. Nakonec jej přistihne na traktoru na zahradě i s cédé/dévédé čky. Opravdu nezáviděníhodný pohled! Samozřejmě se snaží své hry zachránit, otec ale nemá slitování a po pár vytočení motoru do otáček se rozjíždí. Hry jsou samozřejmě na kaši. Další epický záchvat na sebe nenechá opět dlouho čekat.

Abychom věděli, že se závislák opravdu během těch let nefláká, dokumentuje jeho trápení s nechápající rodinou profil jeho bratra najdete na profilu McJuggerNuggets hezky seřazená v jednom playlistu.

Written by:

Published on: 27.8.2014

Filled Under: Hlavní strana, IT Vtípky