Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

LG uvádí stylové smartphony pro mladé

LG Electronics (LG) uvádí novou dvojici chytrých telefonů. Smartphony L Fino a L Bello jsou ideálními telefony pro teenagery či ty, kdo si pořizují svůj první chytrý telefon. Přinášejí řadu užitečných funkcí převzatých od vlajkové lodi LG G3 včetně bezpečnostní funkce Knock Code™. Oba telefony patří do kolekce L Series a byly představeny na veletrhu IFA v Berlíně.

Nezbytnou součástí řady L je pohodlné ovládání zvuku a tlačítko pro vypnutí či zapnutí telefonu umístěné na zadní straně telefonu a kvalitní 8 MP fotoaparát. „Zákazníci se u telefonů čím dál více zaměřují na kvalitu fotoaparátu. L Series nabízí nejlepší fotoaparát ve své kategorii, včetně doplňkových funkcí pro tvorbu selfie a snadné focení,“ komentuje nové modely smartphonů Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG.

TOP uživatelské funkce L Fino a L Bello:

Touch & Shoot: Zaostření a zmáčknutí spouště už nejsou dva, ale pouze jeden krok. Pro kvalitní momentku stačí pouze jediné gesto.

Gesture Shot: Nejen pro fanoušky trendy selfie se hodí gesto zatnutí pěsti, které automaticky spustí třívteřinovou samospoušť.

Knock Code™: Personalizovaný kód je v současné době nejbezpečnější způsob zamykání chytrého telefonu. Stačí „vyťukat“ vlastní sekvenci na displej a telefon je okamžitě zapnut. Zároveň se do něj nedostane nikdo kromě majitele.

Front Camera Light: Osvětlení předního fotoaparátu jemně osvětlí selfies.

QuickCircle™ Case: Ochranné pouzdro telefonu s kulatým okénkem pro snadnou a rychlou kontrolu hovorů, zpráv, hudby či fotoaparátu bez potřeby odkrývání či odemykání telefonu.

LG L Fino bude dostupné od druhé poloviny září, L Bello od listopadu 2014. Cena modelu L Fino je stanovena na 3 999 Kč, L Bello bude k dostání za 4 999 Kč.

LG

Klíčové specifikace L Fino

– Čipset: 1,2 GHz Quad-Core

– Displej: 4,5“ WVGA IPS (800 x 480 / 207 ppi)

– Paměť: 4 GB / 1 GB RAM

– Fotoaparát: 8 MP / VGA (přední)

– Baterie: 1.900 mAh

– Operační systém: Android 4.4.2 KitKat

– Velikost: 127,5 x 67,9 x 11,9 mm

– Síť: HSPA+ 21 Mbps (3G)

– Barvy: černá, bílá, červená, zelená

 

Klíčové specifikace L Bello

– Čipset: 1,3 GHz Quad-Core

– Displej: 5“ FWVGA IPS (854 x 480 / 196 ppi)

– Paměť: 8 GB / 1 GB RAM

– Fotoaparát: 8 MPAF / 1 MP (přední)

– Baterie: 2.540 mAh

– Operační systém: Android 4.4.2 KitKat

– Velikost: 138,2 x 70,6 x 10,7 mm

– Síť: HSPA+ 21 Mbps (3G)

– Barvy: černá, bílá, zlatá

Written by:

Published on: 13.9.2014

Filled Under: Hlavní strana, tiskové zprávy