Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo Selfie Flash [CES]

Focení selfie při špatném osvětlení není žádná sranda. Ví to i inženýři z Lenova, kteří si pro nás, fanoušky posledních let velmi populární techniky focení přichystali externí selfie blesk. Blesk není ale ani tak bleskem, jako spíše trvalým světlem. To nemusí být nutně na škodu, dává vám to možnost si nasvítit svou „scénu“ přesně tak jak chcete.

Lenovo tvrdí, že by světlo mělo fungovat se všemi Androidími zařízeními. Praxe je taková, že to u některých modelů nejde, takže si počkáme na finální produkt a následně pro vás uděláme recenzi.

Jak jej připojit? Jednoduše! Do 3.5mm Jacku na sluchátka. Zapíná se pak tlačítkem ve spodní části. Malé světlo kruhového tvaru by mělo svou teplotou barvy dopomoci ke kýženému přirozenému  výsledku. Na jedno nabití by s ním mělo jít nafotit zhruba 100 selfie. Pouhým otočením je možné si dopomoci světlem i v případě focením foťákem na zadní straně.

Cena je stanovena na 29$, produkt bude dostupný přes oficiální stránky Lenova.

lenovo-vibe-selfie-flash

 

 

Podívejte se i na video přímo z CESu od kolegů z The Verge.

Written by:

Published on: 6.1.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky