Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Během pár dní se otevře Xiaomi obchod pro Evropu!

Zakoupit smartphony a další zařízení od čínského výrobce Xiaomi bude v Evropě zase o trošku snazší. Na trhu se totiž v následujících dnech objeví nový obchod http://www.xiaomiforsale.com, který nabídne zákazníkům produkty za bezkonkurenční ceny při zachování většiny služeb, jako je například místní záruční i pozáruční servis.

Nový asijský obchod míří na evropské zákazníky, jednou z hlavních výhod bude také komunikace v jejich jazycích. Tento obchod bude držet skladové zásoby v Evropě, a proto doba dodání většiny objednaných produktů bude v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů.

Snímek obrazovky 2015-02-13 v 18.29.11

Firma Xiaomi se během 4 let dostala mezi tři největší výrobce mobilních telefonu. Občas se jí díky velké inspiraci jablečnými zařízeními říká také „Čínský Apple“. V posledních době se navíc zásadně angažuje ve vývoji a výrobě produktů mimo oblast mobilních technologií. Na trh letos uvedla mnoho zařízení z oblasti elektroniky – chytrá domácnost, televize, péče o zdraví,…

Nový e-shop www.XiaomiForSale postupně nabídne evropským zákazníkům většinu sortimentu z produkce Xiaomi. O lokalizaci prostředí MIUI a aplikací, se budou starat jako doposud evropské komunity, které již dlouhodobě spolupracují s čínskou stranou na překladech. Komunity projekt podpořily a zaručily se za něj.

Díky této podpoře budou všechny telefony při prodeji legálně vybaveny evropskou multijazykovou instalací, která zajistí ihned po zapnutí přístroje komunikaci v jazyce zákazníka.

 

Omluva (00:01): Omylem jsem se přepsal a místo dní jsem v první verzi článku napsal hodiny. Všem čtenářům se tímto hluboce omlouvám. Článek je opraven.

Written by:

Published on: 13.2.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky