Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

C SYSTEM CZ a.s, nový servisní partner firemních notebooků Toshiba

Na 9 nových servisních míst pro vaše firemní notebooky značky Toshiba se můžete těšit ve městech: Děčín, Praha, Brno, Pardubice, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Zlín a Bratislava. Může za ně jmenování dalšího autorizovaného servisního partnera, firmu C SYSTEM CZ a.s.

O logistickou podporu se stará Český servis a.s. Obě tyto značky jsou dlouhodobě známy jako profesionální servis světových technologických výrobců.

C SYSTEM CZ a.s. od nynějška řeší záruční i pozáruční servis, z aktuální nabídky se jedná o modely Tecra A50, Portégé Z30 a R30, Tecra Z40 a Z50, Satellite Pro R50, Portégé Z20t a výkonný Tecra W50.

toshiba-portege

„V následujícím období se Toshiba se svými notebooky v Evropě výrazně zaměří na firemní sféru. V souvislosti s tím rozšiřujeme mimo jiné záruky poskytované k těmto přístrojům. Z toho plyne logický krok, poskytnout stávajícím i novým zákazníkům možnost rychlého a efektivního servisního zázemí. Společnosti C SYSTEM CZ a Český servis prokázaly vysokou kvalitu a profesionalitu, což ve spojení s jejich rozsáhlou servisní sítí, která pokrývá množství velkých měst v ČR, rozhodlo o našem kroku. Jsme přesvědčeni, že uživatelé tento posun ocení a naše B2B notebooky si najdou nové zákazníky,“ řekl Tomáš Konečný, B2B Account Manager for Digital products & services společnosti Toshiba pro ČR a Slovensko. – zdroj TZ

„Je nám ctí spolupracovat s výrobcem, který dodal před 30 lety na světový trh první komerčně dostupný notebook. Vnímáme sílu značky Toshiba a jsme připraveni poskytnout naše služby a servisní zázemí. Vzhledem k rozšíření on-site záruky u řady notebooků Toshiba budou právě naši technici řešit rychlý servis přímo u zákazníka. Tato služba je pro nás výzvou k tomu, abychom prokázali naši vysokou profesionalitu,“ řekl Ing. Pavel Hyhlík, Service Manager společnosti C SYSTEM CZ. – zdroj TZ

Written by:

Published on: 28.7.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky

,