Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Fotíte smartphonem v noci? Zapojte se do soutěže s Huawei!

Pořizování fotek smartphonem je čím dál tím oblíbenější disciplína jak mezi běžnými smrtelníky, kteří už v podstatě přestali jezdit na dovolené s běžnými fotoaparáty, tak i mezi profesionály. Známí fotografové často odkládají své těžké zrcadlovky, aby obohatili streetové úlovky o další, z netradičních pohledů.

Jednoznačně nejoblíbenějším chytrým telefonem pro focení je stále mezi veřejností iPhone. Nová vlajková loď Huawei P8 mu ale šlape kvalitou fotek na paty, co víc, nebál bych se říct, že je svou kvalitou na úrovni lepší. Huawei se zaměřil na v mobilním segmentu stále ještě nepříliš probádané focení na dlouhý čas. No a jak lépe ukázat, kdo je tady králem noční fotografie, než soutěží o nejlepší fotku v noci?!

Témata: město a architektua v noci, příroda v noci, pohyb a performance v noci (noční život, festivaly, kluby)

Soutěž je realizována pod záštitou Asociace profesionálních fotografů ČR, ambasadory soutěže jsou profesionální fotografové Adolf Zika, David Kraus, Tereza z Davle a Zdenko Hanout. Právě s Davidem Krausem jsem měl možnost se pobavit na tiskovce a připadal mi z P8 docela nadšený. Hned jsme se shodli na opravdu nízkém šumu u fotek vzhledem k velikosti čipu.

P8NocniSvet-CZ

Hlavní výhra 100 000 Kč nebo zájezd Číny

Účastníci soutěže mohou vyhrát řadu cen. Počínaje nejnovějšími chytrými telefony Huawei P8 a elektronickým příslušenstvím, přes účasti na workshopech profesionálních fotografů a na závěrečné akci spojené s vernisáži nejlepších soutěžních fotografií, až po hlavní výhry: finanční odměnu 100 000 Kč nebo zájezd do Číny.

Soutěž zaměřená na noční fotografii

Fotografická soutěž zaměřená na noční fotografii probíhá od 7. července do 9. září 2015 a je určena široké veřejnosti. Během projektu proběhnou také workshopy s profesionálními fotografy, ambasadory (garanty) soutěže, a vše vyvrcholí ve druhé polovině září závěrečnou akcí v Praze, v rámci které proběhne i vernisáž vítězných fotografií se jmény jejich autorů.

Podmínky soutěže

Soutěže se může zúčastnit naprosto každý, kdo splní následující pravidla: jedná se o noční fotografii pořízenou smartphonem na některé z následujících tří témat: město a architektua v noci, příroda v noci, pohyb a performance v noci (noční život, festivaly, kluby). Soutěžní fotografie lze nahrát prostřednictvím webu www.P8NocniSvet.cz, sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet. Počet soutěžních fotografií na jednoho uživatele není omezen.

Více informací o celém projektu, pravidlech soutěže a výhrách naleznete na: www.P8NocniSvet.cz

bsh

Autoři fotek: 1. (velká) – David Kraus, galerie – zleva: (1.) Zdenko Hanout, (2.) Zdenko Hanout, (3.) Tereza z Davle, (4.) David Kraus

Written by:

Published on: 9.7.2015

Filled Under: Hlavní strana

,