Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nova Group spustila sportovní kanál Nova Sport 2

Skupina Nova Group dnes odpoledne v 15:00 hodin spustila svoji další stanici – placený sportovní kanál Nova Sport 2. Ještě před zahájením nového programu došlo k rebrandu stanice Nova Sport na Nova Sport 1.

Hlavními tématy kanálu Nova Sport 2 bude nejlepší basketbalová liga světa NBA, světové turnaje v šipkách, mezinárodní ragby, prestižní liga bojovníků UFC a také fotbalová Evropská liga. V ní si letos zahrají hned 3 české týmy – Sparta, Plzeň a Liberec.

Nova Sport 2 bude od počátku dostupná velmi omezeně. Program najdou ve své nabídce diváci kabelové televize UPC Česká republika a dále také v internetové televizi O2 TV společnosti O2. Program by měl být automaticky v nabídce těchto operátorů na kabelových a IPTV set top boxech. V případě, že diváci používají pro příjem kabelové televize vlastní přijímač a kanál NOVA Sport 2 se jim automaticky nenaladí, může divák spustit automatické ladění nebo kontaktovat svého operátora pro více informací.

Diváci satelitních platforem kanál Nova Sport 2 zatím sledovat nemohou. Aktuálně žádný satelitní provider kanál Nova Sport 2 nezařadil do své nabídky.

Nova poskytuje distribuci Nova Sport 2 v SD i HD rozlišení. Je tedy na zvážení každého operátora, zda divákům přinese SD nebo HD distribuci programu.