Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nový ThinkPad Yoga a ThinkCentre Tiny mění způsob firemní práce na počítači

Z nedávného průzkumu společnosti Lenovo mezi více než 6000 podniky vyplývá, že bezpečnost, mobilita a spolehlivost představují dnes jedny z nejdůležitějších vlastností v podnikání. Průzkum zároveň ukázal, že více než čtvrtina firem plánuje do svého provozu zavést konvertibilní zařízení. Společnost Lenovo v souvislosti s tímto výzkumem oznámila široký redesign zařízení z produktových řad ThinkPad Yoga a ThinkCentre. Nejnovější generace tenčích a lehčích konvertibilních notebooků ThinkPad Yoga 260, ThinkPad Yoga 460 a desktopů ThinkCentre byla navržena právě s ohledem na to, aby vyhověla požadavkům zákazníků a firem na bezpečné, spolehlivé a mobilní zařízení.

Lenovo_ThinkPad_Yoga_460_01

ThinkPad Yoga navržen pro novou generaci zákazníků

Z průzkumu společnosti Lenovo dále vyplývá, že 53 % zaměstnanců pracuje alespoň část pracovní doby z domova, 61 % musí za obchodem cestovat a 46 % je ve věku mezi 18 a 34 lety. Tito zákazníci potřebují skutečně spolehlivé a mobilní zařízení bez kompromisů, co se výkonu týče.

Notebooky ThinkPad Yoga 260 a 460 jsou ideálním řešením pro moderní uživatele. Díky více režimům použití mohou uživatelé flexibilně pracovat na svých úkolech kdekoliv a kdykoliv. Jedinečné vlastnosti u vybraných modelů, jako je bezdrátová LTE­‑A WAN konektivita nabízející až třikrát vyšší rychlost než klasické LTE připojení a volitelné integrované zabezpečení pomocí otisků prstů a čipových karet, poskytují maximální ochranu dat a produktivitu na cestách. Ještě přesnější pero ThinkPad Pen Pro obohacuje práci s Windows 10 a v kombinaci s aplikací Lenovo WRITEit zásadně mění způsob, jakým uživatelé se svým notebookem pracují. Model ThinkPad Yoga 460 přináší také možnost WQHD displeje a samostatné grafické karty, a tvoří tak vysoce výkonný konvertibilní Ultrabook bez kompromisů.

Lenovo_ThinkPad_Yoga_260_01

Díky legendární spolehlivosti notebooků ThinkPad a standardním nástrojům pro nasazení mohou IT manažeři zůstat v klidu. Kromě toho umožní obrovské množství konfigurací správcům IT pružně reagovat na potřeby uživatelů. Nová zařízení jsou vybavena nejnovější 6. generací procesorů Intel Core, až 16 GB operační paměti a u modelu Yoga 260 volitelnými PCIe SSD disky pro maximální výkon. Díky nové dokovací stanici OneLink+ Dock s dvojnásobnou přenosovou rychlostí až 33 Gbps, která umožňuje připojit nativní 4K displej a ostatní periferie pomocí jediného kabelu, je organizace prostoru na pracovním stole jednodušší a účinnější než kdykoliv předtím.

Lenovo ThinkCentre M900 Tiny trhá rekordy

Originální malý desktop ThinkCentre Tiny představuje nepřekonatelnou kombinaci velikosti, výkonu, spolehlivosti a bezkonkurenčního výběru možností montáže a rozšíření. Zejména uvedení nového Lenovo Pro WiDi adaptéru umožňuje jednoduché bezdrátové připojení WiDi displejů a eliminuje nepřehlednou změť kabelů na stole.

V nedávno provedeném interním srovnávacím testu společnosti Lenovo předčil ThinkCentre M900 Tiny výkonem své nejbližší konkurenty až o 48 procent a první generaci Tiny o 128 procent, částečně díky podpoře nového úložiště PCIe, které nabízí až o 80 procent vyšší výkon než standardní SSD disky. ThinkCentre Tiny si také činí nárok být nejvíce „bezprašným“ desktopem na světě díky novému volitelnému prachovému filtru, který v rámci tříletého životního cyklu redukuje ukládání prachu, který ovlivňuje výkonnost a spolehlivost počítače, až o 37 procent.

Lenovo_ThinkCentre_Tiny

Následující generace, včetně nového All­‑in­‑One počítače M900z a desktopů M900, M700 a M600 Tiny, budou chránit data koncových uživatelů pomocí bezpečnostního řešení hlídajícího nežádoucí fyzické vniknutí a zabezpečení kritických dat. Kromě toho rozšířila společnost Lenovo testování spolehlivosti také na zařízení z portfolia ThinkCentre. Mimo nárazů, pádů, vibrací a dalších rozšířených testů spolehlivosti byl ThinkCentre Tiny rovněž předmětem osmi náročných Mil­‑spec testů, včetně testování v extrémních teplotách, písku a provozu ve vysoké nadmořské výšce, aby bylo zajištěno, že bude podávat rychlý a spolehlivý výkon i nadále, po dlouhá léta a prakticky v libovolném prostředí.

Řada ThinkCentre M s nejnovější 6. generaci procesorů Intel Core nabízí širokou škálu možností CPU, úložišť a grafiky. Také upgrade nebo údržba jsou snadné díky přístupu bez použití nářadí. Integrovaná řešení pro správu, jako je Intel vPro, PC Cloud Manager a Microsoft SCCM, jsou určena ke snížení celkových nákladů na vlastnictví a snižují pracovní zátěž služeb technické podpory.

Written by:

Published on: 17.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy