Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Start FLIX TV

Společnost FLIX TV spustí své služby pro veřejnost začátkem března 2016. Pro šíření programů bude používat satelit Eutelsat 16A na pozici 16 stupňů východně.

Jednoduché balíčky FLIX TV byly sestaveny tak, aby byly přehledné a obsahovaly širokou škálu programů všech žánrů pro každého člena rodiny. Programová nabídka bude obsahovat celkem 30 HD kanálů, při čemž v základním balíčku bude již 15 HD kanálů.

Nabídka FLIX TV bude obsahovat stanici NOVA SPORT 2 od základního balíčku. FLIX TV se tímto zařazuje mezi dva jediné providery DTH vysílání v České republice, kteří svým zákazníkům poskytnou tuto stanici.

FLIX TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize vstupující na český trh. FLIX TV bude nabízet lehce pochopitelné, pestré kombinace zábavných tv kanálů ze všech žánrů s chytrým výběrem, který myslí na každého člena rodiny. Seznam FLIX TV kanálů byl pečlivě vytvořen tak, aby poskytl každému členovi rodiny několik možností, od každodenních zpráv, filmů a sportovních kanálů až po nejroztomilejší kanály pro děti.

FLIX TV

Written by:

Published on: 18.2.2016

Filled Under: novinky, tiskové zprávy, TV Vysílání

, , , ,