Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV spustil své služby v České republice

Od 1. března 2016 začíná nová satelitní televize FLIX TV poskytovat své služby všem zákazníkům po celé České republice. FLIX TV nabízí jednu základní a jednu vyšší nabídku: Dobrá TV a Lepší TV a dále dva prémiové balíčky: Aktivní a HBO MaxPak. FLIX TV programová nabídka obsahuje  celkem 93 programů, z toho 30 HD kanálů. Operátor myslel i na žádaný sportovní kanál Nova Sport 2.

FLIX TV vstupuje na český trh s následujícími balíčky a programovou nabídkou:

Základní nabídka FLIX TV se nazývá Dobrá TV a obsahuje 57 programů – z toho 15 programů v HD kvalitě, tato programová nabídka stojí 299 Kč/měsíc. Lepší TV (Dobrá TV + 25 programů navíc) obsahuje 82 programů – 23 z nich je v HD kvalitě za 399 Kč/měsíc. FLIX TV také nabízí dva prémiové balíčky – HBO MaxPak za 279 Kč a Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč. Celkem tedy 93 programů, z toho 30 v HD.

FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z celé České republiky.

FLIX TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize, který vstoupil na český trh v březnu, r. 2016. FLIX TV bude nabízet lehce pochopitelné, pestré kombinace zábavných tv kanálů všech žánrů s chytrým výběrem, který myslí na každého člena rodiny. Seznam FLIX TV kanálů byl pečlivě vytvořen tak, aby poskytl každému členu rodiny několik možností, od každodenních zpráv, filmů a sportovních kanálů až po nejroztomilejší kanály pro děti.

web: www.flixtv.cz

Written by:

Published on: 1.3.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , ,