Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Toshiba Tecra Z40-C

Další prémiový notebook se řítí na náš trh. 14” magneziová Toshiba Tecra Z40-C s procesorem Intel® Core™ i5 (Skylake), matným Full HD displejem, 256 GB SSD a tříletou onsite zárukou s opravou u zákazníka bude dostupná za cenu od 35 290 Kč.

Tecra-Z40-C_beauty_01_Win10

Jen pro zajímavost, s notebookem Toshiba řady Z brázdil Dan Přibáň cesty napříč Jižní Amerikou, Austrálií a Indonésií. Mechanická odolnost by tedy měla být na velmi vysoké úrovni, potvrzují to i náročné testy HALT, (Highly Accelerated Lifestyle Test), prováděné německým institutem TÜV Rheinland®. Součástí testů je i pádová a tlaková zkouška. Podsvícená, proti polití odolná a tichá klávesnice poskytuje maximum pohodlí při práci za zhoršeného osvětlení.

Na notebook s 14″ úhlopříčkou je hmotnost menší než 1,5 kg výborná, co víc, překvapí i použitelnou výbavou.
Tecra-Z40-C_04_Win10

Tecra Z40-C-106

První model, který se dostává na náš trh, pohání procesor Intel® Core™i5 6200U spolu s 8GB operační paměti RAM a 256GB SSD. Na baterii vydrží dle Toshiby až 8,5 hodiny kancelářské práce. O grafický výstup se stará Intel® HD Graphics 520, což je integrovaný čip v procesoru. Příjemnější přihlašování do systému je zase doménou čtečky otisků prstů. Klávesnice je odolná proti polití, podsvícení je u notebooků v této cenové relaci už samozřejmostí.

Byznysové zákazníky potěší možnost připojení do doku, TPM čip nebo funkce Anit Theft. Notebook poskytuje funkci šifrování všech uložených dat, která zajistí to, že i kdyby útočník vymontoval pevný disk z útrob a připojil ho k jinému zařízení, k uloženému obsahu se nedostane.

Tecra-Z40-C_beauty_04_Win10

Příjemná je i přítomnost všech portů v klasických velikostech (protože nikoho nebaví nosit adaptéry).  Na notebooku najdete tři USB 3.0, grafické výstupy VGA a HDMI, možnost pevného připojení k internetu pomocí síťového kabelu RJ-45. Fotky z foťáku přetáhnete přes čtečku paměťových SD karet a nesmí chybět ani samostatné konektory na sluchátka a mikrofon. To vše doplňuje možnost přenést obraz do televize nebo jiného zobrazovače bezdrátově s využitím inovované technologie WiDi Pro, která poskytuje bezpečnostní prvky zabraňující zobrazení obrazu na nežádoucí obrazovce.

Pro rozličné potřeby firemních zákazníků a jejich interních IT systémů je v nových noteboocích předinstalován operační systém Windows 7 Professional a v balení najdete také instalační DVD disky Windows 10 64bit Pro.
Tecra-Z40-C_07_Win10

Mimořádná záruka

Tento model poskytuje tříletou onsite záruku s opravou u zákazníka, která je doplněna roční Zárukou spolehlivosti (Reliability Guarantie). Ta zajistí zákazníkovi, že pokud mu během prvního roku od zakoupení notebook vypoví službu vinou výrobní vady, získá kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět.
Přímá konkurence: Lenovo X1 Carbon, Apple MacBook Pro Retina

Specifikace

Displej: 14″ matný displej s rozlišením Full HD 1 980 x 1080 bodů a poměrem stran 16:9
Procesor: Intel Core i5 6200U, cache 3 MB
Frekvence procesoru: 2,3 GHz (2 300 MHz)
Core Boost Frekvence: 2,8 GHz (2 800 MHz)
Funkce procesoru: automatické přetaktování, HyperThreading, snížená spotřeba
Grafická karta: integrovaná karta Intel HD Graphics 520
Pevný disk: 256 GB SSD disk
RAM: 8 GB, DDR3L, 1 600 MHz (1,6 GHz) s možností rozšíření
Operační systém: předinstalován systém Windows 7 Proa DVD disky s Windows 10 64bit Pro
Výbava: WiFi, Bluetooth, čtečky SD a otisků prstů, TrackPoint, podsvícená klávesnice
Rozhraní: HDMI, VGA, WiDi, 3 × USB 3.0, dokovací konektor, RJ-45 (LAN), Combo Audio Jack
Bezdrátová komunikace: Bluetooth v4.0, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Hmotnost: 1 470 g
Rozměry: 338x 236 x 20,4 mm
Výdrž baterie: maximální výdrž baterie 8,5 hodiny

Written by:

Published on: 24.3.2016

Filled Under: novinky

,