Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Zákazníci freeSAT budou mít AXN na měsíc zdarma

Televizní stanice AXN nabídne zkušební měsíc zdarma. Čeští diváci si bezplatné vysílání AXN budou moci vychutnat od 11. března do 11. dubna.

Premiéry a seriály na AXN

Během tohoto bezplatného měsíce přinese AXN na obrazovky několik premiér, včetně čtvrté série seriálu Vzpomínky (Unforgettable), která přinese hlavní postavě Carrie Wellsové nové, ještě komplikovanější případy.

Od 15. března se na obrazovkách objeví kriminální seriál s názvem Forever, jehož hlavní hrdina doktor Henry Morgan pracuje jako patolog pro newyorskou policii. Jeho snahou však není pouze objasňovat okolnosti smrti jiných lidí, ale především přijít na kloub vlastní nesmrtelnosti.

Od 23. března bude diváky bavit The Player. Jeho protagonistou je bezpečnostní expert Alex Cane, který dostane zajímavou nabídku od tajné organizace The House.

Seriál Mad Dogs pak 30. března představí pět přátel ve středním věku, kteří se vydávají na setkání po letech, tíživé vzpomínky však mění radostnou událost v krvavou jízdu.

Kromě premiér bude dalšími devíti epizodami od 21. března pokračovat i druhá série oblíbeného seriálu Vražedná práva (How to Get Away With Murder).

AXN bude k dispozici v rámci všech balíčků freeSAT. Zákazníci se satelitním přijímačem od freeSAT najdou program AXN na pozici 48, kde se jim automaticky naladí. Zákazníci s vlastním satelitním přijímačem naleznou parametry pro přeladění v seznamu frekvencí, který je k dispozici na webových stránkách freeSAT.

Technické parametry pro naladění programu AXN:

Satelit: Thor 0,8°W
Kmitočet: 12 092 MHz
Polarizace: Horizontální
FEC: 7/8
Symbolová rychlost: 28 000
Norma: DVB-S

.
zdroj: http://cz.freesattv.tv/novinky/

Written by:

Published on: 10.3.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

,