Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink odpojil další dvě slovenské stanice na českých kartách

Odpojování slovenských stanic pro české diváky pokračuje. Uživatelé satelitní televize Skylink od dnešního dne nemají možnost sledovat další dvě stanice.

Na kartách Skylink s českým regionem byly odpojeny další dvě stanice. Čeští diváci přišli o možnost sledovat programy JOJ Plus HD a Wau HD.

Skylink aktuálně blokuje pro české předplatitele již 9 televizních programů, které jsou určené výhradně pro slovenský trh. Stejný počet českých programů je blokovaný i na kartách se slovenským regionem. Zde však nemusí jít o konečný počet. Slovenští předplatitelé mohou brzy přijít také o programy TV Barrandov a zbývající programy TV Prima či ČT. Stejně tak může brzy dojít k odpojení veřejnoprávních stanic RTVS – Jednotka (STV 1) a Dvojka (STV 2) na karetách s českým regionem. Celou situaci monitorujeme a budeme Vás o novinkách informovat.

JOJ Plus je druhý televizní kanál JOJ. Vysílat začal 5. října 2008 v 19:55 hod, filmem Vesničko má středisková. V DVB-T na Slovensku se program nachází ve 2. multiplexu. PLUS vysílá v primetime zejména zahraniční seriály a reality show. Mezi nejpopulárnější patří CSI: Miami, CSI: New York, CSI: Las Vegas, Dexter, Faktor strachu, Simpsonovi a Griffinovi. PLUS vysílá také reprízy Slovenských filmů a seriálů z TV JOJ. V lednu 2013 začala PLUS vysílat svůj první původní seriál, Den a noc. Program PLUS je cílený na mladší diváky, převážně mužského pohlaví.

Wau je třetí stanice patřící pod TV JOJ, zaměřená je zejména na cílovou skupinu mladých žen. Vysílat začala 15. dubna 2013 v 06:00 reprízou soutěže Miss Slovensko 2013. DVB-T na Slovensku se program nachází v 1. multiplexu. Vysílá zejména reality show, lifestylové magazíny, především o bydlení, nakupování, vaření, přípravách na rodičovství, o životním stylu, o svatbách, o hubnutí, o plastických operacích a dalších „ženských“ tématech.

Zde je přehled blokovaných stanic na CZ/SK kartách Skylink:

Karty s regionem CZ: Markíza HD, Doma HD, Dajto HD, TV JOJ HD, TV JOJ +1 HD, PLUS HD, WAU HD, Prima PLUS HD a Nova International

Karty s regionem SK: Prima HD, Prima +1 HD, TV Nova HD, Nova 2 (Smíchov), Nova Gold (Telka), Nova Action HD (Fanda), Nova Cinema HD, Markíza International a JOJ Family HD

Written by:

Published on: 25.4.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , ,